بدون نظر
 
دیدار مدیرعامل شرکت معادن سنگ آهن احیاء سپاهان با فرمانده سپاه ناحیه خواف
تاریخ انتشار : ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ در ۱۳:۲۸
 
مدیرعامل شرکت معادن سنگ آهن احیاء سپاهان در این دیدار ضمن توضیح فعالیت ها و تولیدات شرکت، گفت: مجموعه احیاء سپاهان با تمام پتانسیل خود پا به پای سایر تلاشگران عرصه صنعت در حال فعالیت است و این به برکت امنیتی است که داریم و آن را ارج می نهیم‌.
به گزارش چهل ماه نیوزر، مدیرعامل شرکت معادن سنگ آهن احیاء سپاهان در این دیدار ضمن توضیح فعالیت ها و تولیدات شرکت، گفت: مجموعه احیاء سپاهان با تمام پتانسیل خود پا به پای سایر تلاشگران عرصه صنعت در حال فعالیت است و این به برکت امنیتی است که داریم و آن را ارج می نهیم‌.

مهندس معصومی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در خصوص بازیابی اعتماد مردم و اعتماد آفرینی در جامعه، بیان داشت: جامعه ما نیاز به یک حرکت جهادی و انقلابی دارد و ما همه تکلیف داریم در حوزه صنعت و تولید تمام تلاش خود را در این راستا بکار گیریم.

وی نگاه شرکت احیاء سپاهان به منطقه را نگاهی توسعه محور و  نظام مند دانست و اقدامات این شرکت در ایجاد اشتغال، تولید ، عمل به مسئولیت های اجتماعی و … را در راستای این مهم دانست.
فرمانده سپاه ناحیه خواف نیز ضمن قدردانی از اقدامات موثر مدیریت و پرسنل شرکت احیا سپاهان در جهت تولید و حفظ اشتغال، افزود: فعالیت های شما باعث امید آفرینی در جامعه گردیده و اقدامات صورت گرفته در همه زمینه ها در شرکت قابل تقدیر است.

سرهنگ سمعیان خاطرنشان کرد: بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری رضایت مندی و اعتماد آفرینی باید دنبال شود و این فرمایشات بعنوان حجت شرعی بر ما واجب است که تبعیت کنیم و فعالیت های خود را بر این اساس برنامه ریزی نماییم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
دیدار مدیرعامل شرکت معادن سنگ آهن احیاء سپاهان با فرمانده سپاه ناحیه خواف مذاکرات به نحو احسن با مدیریت جهادی و انقلابی دنبال شود صدور سند شش دانگ قلعه تاریخی کریم آباد رشتخوار کمک یک میلیارد و ۲۰۰ میلیونی خیر سلامت در رشتخوار راه اندازی پروژه فیلتراسیون برای ۵۰ نفر اشتغال ایجاد کرده است. قول سهمیه لیگ برتری والیبال برای رشتخوار/ استخر شنای رشتخوار تا دهه فجر به بهر‌ه برداری می‌رسد واکسیناسیون ۳۴ درصدی جمعیت تحت پوشش رشتخوار بر علیه بیماری کووید ۱۹  برداشت پسته از ۷ هزار هكتار باغات رشتخوار آغاز شد هیچ کمبود آبی در بخش جنگل رشتخوار وجود ندارد مسئولان نحوه توزیع خوارک دام یارانه‌ای در رشتخوار را بررسی کنند/ نتیجه ۲۰ سال استعمارگری آمریکا، سرگردانی امروز ملت افغانستان است کمک ۳۵۰ میلیون تومانی معادن خواف به بخش دیالیز رشتخوار اختتامیه دوره تخصصی حفظ و مفاهیم قران کریم در رشتخوار+ تصاویر