بدون نظر
 
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) رشتخوار:
۴۲ سری جهیزیه به نوعروسان تحت پوشش کمیته امداد رشتخوار اهدا شد
تاریخ انتشار : ۱۷ تیر ۱۴۰۰ در ۱۲:۲۰
 
حسین زاده گفت:در راستای کمک به شکل گیری ازدواج آسان، تعداد 42 سری جهیزیه به ارزش بیش از 630 میلیون تومان به نوعروسان نیازمند در رشتخوار اهدا شد.

مجید حسین زاده مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) رشتخوار در گفت و گو با چهل ماه نیوز، با تاکید بر امر ازدواج آسان و فراهم نمودن زمینه ازدواج خانواده های تحت حمایت براساس سفارشات ائمه معصوم(ع)، گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون در راستای کمک به نوعروسان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) در این شهرستان تا کنون بیش از ۴۲ سری جهیزیه تهیه و توزیع شده است.

وی با تاکید بر اینکه ارزش هر سری جهیزیه توزیع شده بالغ بر ۱۵۰ میلیون ریال برآورد شده است، اظهار داشت: برای تهیه این جهیزیه‌ها در مجموع ۶۳۰ میلیون تومان هزینه شده است و شامل کالای ضروری آغاز زندگی شامل یخچال، گاز، جاروبرقی و تلوزیون و …. بوده است.

حسین زاده با اشاره به اینکه هم اکنون تنها تعداد ۹ نوعروس تحت پوشش این نهاد در رشتخوار در صف دریافت جهیزیه هستند، یادآور شد: تمام تلاش مجموعه کمیته امداد رفع موانع ازدواج جوانان تحت پوشش کمیته امداد است، تا شرایط یک زندگی ساده برای این عزیزان را فراهم کند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) رشتخوار همچنین از توزیع تعداد ۳۰ کولر آبی به همت خیرین در این شهرستان خبر داد، و تصریح کرد: در راستای محرومیت زدایی به همت و حضور خیرین گرانقدر مقدار یک تن گوشت بین ایتام و نیازمندان عزیز در سطح این شهرستان توزیع شده است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
۴۲ سری جهیزیه به نوعروسان تحت پوشش کمیته امداد رشتخوار اهدا شد افتتاح بند خاکی آبنیه در رشتخوار با ظرفیت ۳۷۰ هزار متر مکعب آب/احداث بندهای خاکی راه حلی مناسب در شرایط کم آبی است پیش بینی برداشت ۶ تن عسل بهاره مرغوب در رشتخوار/۸۰۰ کلنی زنبور عسل در رشتخوار فعالیت می‌کنند یشرفت ۶۰ تا ۷۰ درصدی پروژه استخر شنای رشتخوار/استخر شنای رشتخوار تا پایان سال تکمیل می شود مرگ دامداری روستایی و مهاجرت به شهرها/ هشدار خرید دام‌ها توسط دلالان دانشگاه پیام نور رشتخوار نیازمند توجه وِیژه مسئولان است/افزایش رشته‌های کاربردی خواسته علاقمندان به تحصیل در رشتخوار دشمن بهانه‌اش موضوع هسته‌ای است/آمریکا با برجام به دنبال وقت تلف کردن است دومین روز از کنکور سراسری ۱۴۰۰ در رشتخوار با رقابت ۴۶۰ داوطلب تکذیب خبر کودک ربایی در رشتخوار آغاز مارتن کنکور سراسری در رشتخوار ۴۰ هکتار از اراضی کشاورزی رشتخوار به کشت ذرت علوفه‌ای اختصاص پیدا کرد/ گزینه مناسب برای تامین خوراک دام ثبت۶ وقف جدید در سه ماهه نخست امسال در رشتخوار