بدون نظر
 
۸۴۹ دانش آموز رشتخواری با هم رقابت می‌کنند
تاریخ انتشار : ۰۶ تیر ۱۴۰۰ در ۱۲:۰۵
 
ذباح گفت: رقابت ۸۴۹ دانش آموز رشتخواری در ۴ گروه آزمایشی با دانش آموزان سراسر کشور در سال ۱۴۰۰ از چهارشنبه ۹ تیر ماه آغاز و به مدت 4 روز ادامه دارد.

محمود ذباح مدیر آموزش و پرورش رشتخوار در گفت و گو با چهل ماه نیوز، گفت: ‍رقابت ۸۴۹ دانش آموز رشتخواری در ۴ گروه آزمایشی با دانش آموزان سراسر کشور در سال ۱۴۰۰ از چهارشنبه ۹ تیر ماه آغاز و به مدت ۴ روز ادامه دارد.

مدیر آموزش و پرورش رشتخوار از آغاز برگزاری آزمون های سراسری سال ۱۴۰۰ در شهرستان رشتخوار از روز چهار شنبه ۹ تیر با رقابت داوطلبان گروه آزمایشی هنر خبر داد.

ذباح بیان داشت: در گروه آزمایشی هنر ۱۲۴ نفر داوطلب در گروه آزمایشی علوم انسانی و علوم ریاضی ۴۶۰ نفر داوطلب در گروه آزمایشی علوم تجربی ۱۷۵ نفر داوطلب و در گروه آزمایشی زبان ۹۰ نفر داوطلب در شهرستان به رقابت خواهند پرداخت.

وی افزود: با توجه به دستور العمل های ابلاغی و رعایت دستورالعمل های بهداشتی از سوی سازمان سنجش امسال حوزه های بیشتری میزبان رقابت داوطلبان خواهد بود و در این راستا و حسب مصوبه ستاد آزمون های سراسری سال ۱۴۰۰ شهرستان در سالن های مجموعه ورزشی شهدای دانش آموز واقع در بلوار شورا و سالن کوثر واقع در بلوار طالقانی به عنوان محل برگزاری آزمون های سراسری انتخاب گردیده است.

ذباح در پایان خاطر نشان کرد: اولیا گرامی دغدغه ای جهت حضور فرزندان خود در محل برگزاری آزمون سراسری امسال را نداشته و در صورت نیاز به راهنمایی و هر گونه سوال با حوزه سنجش این مدیریت هماهنگی لازم را داشته باشند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
۸۴۹ دانش آموز رشتخواری با هم رقابت می‌کنند حضور مردم امروز یک فرصت قدردانی بزرگ برای خدمتگزاری است/ مسئولین باید به نحو احسن به مردم خدمت کنند کشت ۳۰۰ کشت ۳۰۰ هکتاری محصول یونجه در رشتخوارمحصول یونجه در رشتخوار تلاش دشمن برای کاهش مشارکت مردمی در انتخابات با شکست سنگینی مواجه شد بیش از ۸ هزار پرونده در دادگستری رشتخوار مختومه شد جشن میلاد امام رضا(ع) در رشتخوار تشکیل ۱۱ پرونده عرضه مرغ خارج از شبکه در رشتخوار/پرونده‌های تنظیمی جهت سیر مراحل قانونی به تعزیرات حکومتی ارسال شد مشارکت بالای ۸۲ درصدی مردم رشتخوار در انتخابات ۱۴۰۰ رئیسی؛ اولین رئیس قوه که بعد از سی سال وارد تالار بورس شد مشارکت های انتخاباتی در رشتخوار همواره پرشور و با درصد بالا بوده است/ ۶۲ صندوق فرآیند رای گیری در رشتخوار را دنبال می‌کنند ساخت پایگاه اورژانس جاده ای ۱۱۵ شهید مقنی پور رشتخوار به زودی آغاز می شود ۴۸ سری جهیزیه به همراه ۳۰۰ سبد غذایی در رشتخوار توزیع شد