بدون نظر
 
رئیس اداره ورزش و جوانان رشتخوار:
یشرفت ۶۰ تا ۷۰ درصدی پروژه استخر شنای رشتخوار/استخر شنای رشتخوار تا پایان سال تکمیل می شود
تاریخ انتشار : ۱۴ تیر ۱۴۰۰ در ۱۳:۴۹
 
پرتو گفت: استخر شنای شهرستان رشتخوار هم اکنون از پیشرفت ۶۰ تا ۷۰ درصدی برخوردار است، امیدواریم با برنامه ریزی انجام شده تخصیص اعتبارات مورد نیاز تا پایان امسال این طرح مورد بهره‌برداری قرار بگیرد.

مهدی پرتوی رئیس اداره ورزش و جوانان در گفتگو با چهل ماه نیوز، گفت: استخر شنای شهرستان هم اکنون از پیشرفت ۶۰ تا ۷۰ درصدی برخوردار است و کار تکمیل این پروژه هم اکنون در حال دنبال شدن است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه اداره کل ورزش و جوانان استان اعتبار مورد نیاز سال جاری را در رابطه با پروژه به مبلغ دو میلیارد تومان تخصیص داده است، اظهار داشت: تفاهم نامه با بنیاد علوی نیز در رابطه با پروژه استخر شنای رشتخوار انجام شده که در صورت نیاز مجموعه بنیاد علوی در رابطه با تکمیل این طرح همکاری لازم را با اداره ورزش و جوانان شهرستان داشته باشد.

رئیس اداره ورزش و جوانان در ادامه یادآور شد: امیدواریم با برنامه ریزی انجام شده تخصیص اعتبارات مورد نیاز تا پایان امسال این طرح مورد بهره‌برداری قرار بگیرد.


طبق قول مسئولان قرار بود که پروژه استخر شنای رشتخوار در تابستان امسال به بهره‌برداری و مورد استفاده عموم مردم قرار گیرد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
یشرفت ۶۰ تا ۷۰ درصدی پروژه استخر شنای رشتخوار/استخر شنای رشتخوار تا پایان سال تکمیل می شود مرگ دامداری روستایی و مهاجرت به شهرها/ هشدار خرید دام‌ها توسط دلالان دانشگاه پیام نور رشتخوار نیازمند توجه وِیژه مسئولان است/افزایش رشته‌های کاربردی خواسته علاقمندان به تحصیل در رشتخوار دشمن بهانه‌اش موضوع هسته‌ای است/آمریکا با برجام به دنبال وقت تلف کردن است دومین روز از کنکور سراسری ۱۴۰۰ در رشتخوار با رقابت ۴۶۰ داوطلب تکذیب خبر کودک ربایی در رشتخوار آغاز مارتن کنکور سراسری در رشتخوار ۴۰ هکتار از اراضی کشاورزی رشتخوار به کشت ذرت علوفه‌ای اختصاص پیدا کرد/ گزینه مناسب برای تامین خوراک دام ثبت۶ وقف جدید در سه ماهه نخست امسال در رشتخوار حمله منافقین به رأی‌دهندگان بی‌دفاع ایرانی با چراغ سبز سرویس‌های جاسوسی بود/ژست‌های حقوق بشری برای تطهیر چهره منافقین کشت آزمایشی تامین علوفه مورد نیاز دام/ برداشت چغندر علوفه‌ای پاییزه در رشتخوار آغاز شد از درآمدزایی فراسرزمینی تا ایجاد منطقه مشترک اقتصادی در شرق کشور