بدون نظر
 
فرمانده انتظامی رشتخوار خبرداد؛
تکذیب خبر کودک ربایی در رشتخوار
تاریخ انتشار : ۰۹ تیر ۱۴۰۰ در ۱۳:۱۲
 
داود حاتمیان فرمانده انتظامی شهرستان رشتخوار در گفت و گو با صبح توس؛ خبر منتشره در بین اقشار مردم در خصوص کودک ربایی را تکذیب کرد و گفت: تاکنون هیچ گزارشی در خصوص سرقت کودکان در سطح شهرستان رشتخوار به پلیس اعلام نشده است.

داود حاتمیان فرمانده انتظامی شهرستان رشتخوار در گفت و گو با چهل ماه نیوز، خبر منتشره در بین اقشار مردم در خصوص کودک ربایی را تکذیب کرد و گفت: تاکنون هیچ گزارشی در خصوص سرقت کودکان در سطح شهرستان رشتخوار به پلیس اعلام نشده است.

حاتمیان در ادامه، اظهار داشت: در پی انتشار اخباری در بین اقشار مردم مبنی بر وقوع کودک ربایی در سطح شهرستان رشتخوار و بروز احساس ناامنی در بین خانواده ها، موضوع به صورت ویژه مورد بررسی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی رشتخوار ضمن تکذیب موضوع کودک ربایی در رشتخوار افزود: در بررسی های پلیسی مشخص شد تاکنون هیچ گزارشی مبنی بر سرقت کودکان به پلیس اعلام نشده است.

وی با تاکید بر اینکه مردم نباید به شایعات در فضای مجازی توجه کنند، تاکید کرد: اخبار منتشره در بین مردم در این خصوص، کاملا کذب و بی اساس است.

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
دومین روز از کنکور سراسری ۱۴۰۰ در رشتخوار با رقابت ۴۶۰ داوطلب تکذیب خبر کودک ربایی در رشتخوار آغاز مارتن کنکور سراسری در رشتخوار ۴۰ هکتار از اراضی کشاورزی رشتخوار به کشت ذرت علوفه‌ای اختصاص پیدا کرد/ گزینه مناسب برای تامین خوراک دام ثبت۶ وقف جدید در سه ماهه نخست امسال در رشتخوار حمله منافقین به رأی‌دهندگان بی‌دفاع ایرانی با چراغ سبز سرویس‌های جاسوسی بود/ژست‌های حقوق بشری برای تطهیر چهره منافقین کشت آزمایشی تامین علوفه مورد نیاز دام/ برداشت چغندر علوفه‌ای پاییزه در رشتخوار آغاز شد از درآمدزایی فراسرزمینی تا ایجاد منطقه مشترک اقتصادی در شرق کشور ۸۴۹ دانش آموز رشتخواری با هم رقابت می‌کنند حضور مردم امروز یک فرصت قدردانی بزرگ برای خدمتگزاری است/ مسئولین باید به نحو احسن به مردم خدمت کنند کشت ۳۰۰ کشت ۳۰۰ هکتاری محصول یونجه در رشتخوارمحصول یونجه در رشتخوار تلاش دشمن برای کاهش مشارکت مردمی در انتخابات با شکست سنگینی مواجه شد