بدون نظر
 
بیوگرافی امین آرا
تاریخ انتشار : ۲۶ تیر ۱۴۰۰ در ۱۳:۱۱
 
امین آرا از سال ۱۳۹۲ به اسم محمد امین ابراهیمی شروع به فعالیت موسیقی کرد و چند قطعه منتشر کرد که اولین موسیقی وی حس های عاشقانه است.

محمد امین ابراهیمی معروف به امین آرا متولد ۲۳ بهمن ۱۳۶۹ در شاهرود خواننده سبک پاپ ایرانی می باشد. وی از ۵ سالگی به موسیقی علاقمند و خوانندگی را آغاز کرد. از سال ۱۳۹۲ به اسم محمد امین ابراهیمی شروع به فعالیت موسیقی کرد. اولین موسیقی ایشان حس عاشقانه بود. امین مجرد می باشند. از تفریحات مورد علاقه وی می توان به سوارکاری اشاره کرد.از خانواده او اطلاعات زیادی در دست نمیباشد ولی طبق گفته ی برخی او یک خواهر و یک برادر بزرگتر از خود دارد.
سازها: گیتار،پیانو،پرکاشن
آهنگ های امین آرا:
عشقت
دوباره غم
دل دل
نفس نفس
بس کن
حیف
ثانیه
عشق خوش قلبم
تولد
دستخوش
آدرس اینستاگرام امین آرا

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بیوگرافی امین آرا ۱۸ روستای بخش جنگل رشتخوار از روحانی مستقر بی بهره هستند شورای نگهبان ۴۰ سال بدون ملاحظه به وظیفه قانونی و شرعی خود عمل کرده است شناسایی و برخورد با ۳ واحد متخلف خبازی در رشتخوار نیازمند همکاری و همراهی مردم در حوزه مدیریت مصرف هستیم/ فرهنگ اسراف باید به فرهنگ صحیح مصرف تبدیل شود عفاف و حجاب در تحکیم بنیان خانواده موثر است/ تجمل گرایی و الگوپذیری ناصحیح فروپاشی زندگی را به دنبال دارد افزایش ۲۲ درصدی اعتبارات ۱۴۰۰ در رشتخوار اجاره نامتعارف مسکن در رشتخوار ظلم به مستاجران است/با موٍِجرین و املاکی‌های متخلف برخورد قانونی می‌شود ۴۲ سری جهیزیه به نوعروسان تحت پوشش کمیته امداد رشتخوار اهدا شد افتتاح بند خاکی آبنیه در رشتخوار با ظرفیت ۳۷۰ هزار متر مکعب آب/احداث بندهای خاکی راه حلی مناسب در شرایط کم آبی است پیش بینی برداشت ۶ تن عسل بهاره مرغوب در رشتخوار/۸۰۰ کلنی زنبور عسل در رشتخوار فعالیت می‌کنند یشرفت ۶۰ تا ۷۰ درصدی پروژه استخر شنای رشتخوار/استخر شنای رشتخوار تا پایان سال تکمیل می شود