بدون نظر
 
معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا:
مشارکت حداکثری اقتدار و بالندگی برای کشور به بار خواهد آورد
تاریخ انتشار : ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ در ۱۵:۳۷
 
سردار سنایی گفت: معیارهای تعیین شده از سوی مقام معظم رهبری با توجه به شرایط کنونی مطرح‌شده است، شاخص‌ها به معنای این است، که ما جهت را گم نکنیم، و شخصی را در رأس قوه مجریه قرار دهیم که کفایت مدیریتی، لازم را برای حرکت روبه‌جلو کشور، نظام و انقلاب داشته باشد.

به گزارش چهل ماه نیوز، سردار رسول سنایی معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا در نشست بصیرتی ظهر امروز در جمع مردم رشتخوار، با اشاره به حساسیت انتخابات پیش رو در کشور، گفت: در انتخابات امسال قرار است به اولین دولت بعد از بیانیه گام دوم انقلاب برسیم، و آن تحول بر اساس دین است.

وی در ادامه با تأکید بر اینکه باید امروز میدان های مختلف در کشور به نسل جدید سپرده شود، اذعان داشت: در دولت جدید انشالله، مدیریت حاکم بر کشور باید طوری برنامه‌ریزی شود، که به نسل‌های جوان منتقل شود.

سنایی در ادامه با اشاره به اینکه امروز انتخابات در شرایط برگزار می‌شود، که مردم مشکلات زیادی دارند، تصریح کرد: به دلیل نارضایتی به وجود آمده در بین مردم از مشکلات اقتصادی موجود در کشور، ضدانقلاب امروز تمام تلاش و تشویق خود را برای عدم مشارکت مردم در انتخابات انجام می‌دهد، مردم ما امروز باید با حضور درصحنه فرصت تغییر را در کشور ایجاد و دشمن را از تلاش خود ناامید کنند.

وی با تأکید بر اینکه دشمن امروز تمام توان خود را برای کاهش مشارکت گذاشته اما انتخابات را نمی‌توانند زیر سؤال ببرد، یادآور شد: باوجود شرایط موجود قطعاً میزان مشارکت مؤثر است، و مشارکت حداکثری اقتدار و بالندگی برای کشور به بار خواهد آورد.

سردار سنایی در بخشی دیگری از سخنان خود به تأکید بر تلاش دشمنان برای جلوگیری از دست رفتن باشگاه‌های انحصاری علمی دنیا و درخطر دیدن خود در جهان، تصریح کرد: جرم من و شما در دنیای زورگویان این است که دستورات آن‌ها را عمل‌نکرده‌ایم و راه خودکفایی و پیشرفت و از زیر سلطه درآمدن را در پیش گرفتیم، امروز باشگاه‌های علمی که در انحصار آن‌ها بوده و از بغل ان نان درمیاوردند و زورگویی می‌کردند، درخطر است.

وی افزود: امروز اگر به دنبال تغییر و رفع مشکلات موجود در کشور هستید باید رأی بدهیم، مقام معظم رهبری امروز بر اساس همین مسائل است که معیار تعیین کردند، این معیارها با توجه به شرایط کنونی مطرح‌شده است، شاخص‌ها به معنای این است که ما جهت را گم نکنیم، و شخصی را در رأس قوه مجریه قرار دهیم که کفایت مدیریتی، لازم را برای خرکت روبه‌جلو کشور، نظام و انقلاب داشته باشد.

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا در تکمیل این مطلب، خاطرنشان کرد: جای که مدیریت درست بوده درخشیدیم و جایی که مدیریت به‌خوبی دنبال نشد و نادرست بوده موفقیتی نداشتیم، امروز صنعت موشکی ما باوجود تحریم به این حد از پیشرفت رسیده و صنعت خودرو در اوضاع نابسامان به سر می‌برد.

وی با اشاره به خصوصیات رئیس‌جمهور منتخب، عنوان کرد: فرد اصلح باید باایمان باشد به‌طوری‌که بتوان به او اعتماد کرد، جوانان را باور داشته باشد، خودباوری در مقابل دشمن داشته باشد، یعنی دشمن را بزرگ و رئیس ده نداند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
مشارکت حداکثری اقتدار و بالندگی برای کشور به بار خواهد آورد ۲ اثر تولیدی فیلم کوتاه آموزش و پرورش رشتخوار به جشنواره کشوری نوجوان سالم راه یافت کشت ۲۵ هکتاری گیاه «کینوا» در رشتخوار مشارکت حداکثری مردم در انتخابات پشتوانه‌ قوی برای پیشرفت کشور است/ توسعه کشور عامل نگرانی دشمن حل مشکلات امروز کشور در گروی مشارکت حداکثری و انتخاب فرد اصلح است کامیون حمل مرغ زنده غیر مجاز در رشتخوار توقیف شد حضور حداکثری و انتخاب آگاهانه پاسخی کوبنده به معاندان و بدخواهان انقلاب است گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر در رشتخوار مشارکت و بصیرت مردم در انتخابات ۱۴۰۰، خرمشهر دیگر را در کشور رقم خواهد زد مدیریت فضای مجازی در کشور، نیازمند شبکه ملی اطلاعات است وظیفه اصلی کاندیدها حفظ امنیت و وحدت ملی در کشور است/ درایت و بصیرت مردمی، روی کار امدن دولت جوان، حزب اللهی را رقم خواهد زد کنار‌گذر رشتخوار با کمک معادن سنگان تکمیل می‌شود