وی با تاکید بر ضرورت بهره مندی تمامی کشورهای پیشرفته از اینترنت ملی، افزود: در بحث شبکه ملی اطلاعات قرار است، اتفاقی که در کشور ترکیه رخ داد در کشو ما هم صورت بگیرد، وقتی فضایی که در دست مدیران آمریکایی و صهیونیستی است و انها تصمیم میگیرند، پست ها و صفحات جوانان انقلابی ما در شبکه های اجتماعی همانند اینستاگرام، تویتتر و .. حذف و محدود شود، چرا باید همواره زیر سلطه آنها باشیم.

آل داود در ادامه، با اشاره به وجود محدودیت های اینترنتی در کشوری مثل آمریکا، اذعان داشت: در بحث شبکه ملی اطلاعات که، آمریکایی ها در انتخابات خودشان اجازه نمی‌دهد که فیسبوک، اینستاگرام، توییتر و … آزاد باشد، چرا ما باید در فضایی که مدیریتش در دست آنها است این اجازه را بدهیم.

وی با تاکید بر نقش جوانان انقلابی در فضای مجازی رها شده کشور در رابطه با تقویت جبهه انقلاب در انتخابات پیش رو، یادآور شد: اولویت اول با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری برنامه ریزی جهت مشارکت حداکثری و بعد از آن انتخاب مطلوب است، باید با حضور آگاهانه و سواد لازم در این فضا وارد شویم و تاثیر گذاری کنیم و مراقب باشیم از دشمن در این فضا تاثیر نگیریم.

دبیر نهضت سواد رسانه انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه آمریکا خودش در انتخابات ریاست جمهوری این کشور تنها به ۷ رسانه اجازه انتشار اخبار انتخابات را آن هم به صورت محدود داد، بیان داشت: یک چیز که اصلا منطقی نیست، این است که آمریکایی ها برای خودشان اجازه استفاده آزاد از بستر رسانه و فضای مجازی را نمی‌دهند، حذف و محدود کردن ترامپ و اعضای خانواده اش آن هم  در اوج قدرت، نشان از مدیریت این فضا توسط آمریکایی داشت.

وی در پایان  با تاکید بر اینکه امروز ما باید به عنوان جریان انقلابی، اخلاق انتخاباتی داشته باشیم، یادآور شد: باید مراقب حرکات دشمن باشیم و با عملیات های حساب شده کار را برای پیشبرد اهداف دشمن در این دشوار کنیم.

انتهای پیام/