بدون نظر
 
فرمانده سپاه رشتخوار:
حل مشکلات امروز کشور تنها با کار و تلاش جهادی امکان‌پذیر است
تاریخ انتشار : ۱۶ خرداد ۱۴۰۰ در ۱۲:۰۷
 
نامور گفت: مردم ما امروز از شرایط اقتصادی موجود در کشور گلایه دارند، باید همانند نقاط قوت امروز کشور در حوزه دفاعی، هسته ای، پزشکی و ... در انتخابات پیش رو نیز شرایط روی کار آمدن دولت جوان انقلابی را فراهم کنیم، تا مشکلات امروز کشور با کار و تلاش جهادی برطرف شود.

به گزارش چهل ماه نیوز، حمیدرضا نامور فرماندهی سپاه ناحیه رشتخوار در نشست بصیرتی در جمع اهالی روستای محمد آباد آستانه رشتخوار با تسلیت رحلت جانسوز رهبر کبیر انقلاب اسلامی، و شهادت امام جعفر صادق (ع)، گفت: قطعا بصیرت مردم ما در این چهل سال دشمن را به عقب رانده است، پیروزی های مکرر جبهه انقلاب به واسطه اخلاص و قرار گرفتن در راه خداوند بود، امروز باید برای خداوند کار کرد تا پیروزی بزرگ تر بار دیگر برای ما حاصل شود، مردم مظلوم غزه و یمن با پای برهنه و دستان خالی با توکل به خداوند پیروزی بزرگی را امروز بدست آوردند.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه نقطه، نقطه انقلاب اسلامی ما موج می زند از توکل به خداوند، یادآور شد: ۸ سال دفاع مقدس و پیروزی  در عرصه جنگ نابرابر امکانات به واسطه ایمان و توکل خداوند با کمترین امکانات و صلاح ها برای کشور ما بدست آمد، توکل سردار دل ها به خداوند داعش را نابود کرد نه تجهیزات نظامی امروز باید توکل به خدا داشت.

فرمانده سپاه ناحیه رشتخوار در  ادامه یادآور شد: امروز در حوزه دفاعی ایران مرزهایش به مرزهای رژیم صهیونیستی وصل شده است و این اقتدار جمهوری و نظام اسلامی ایران است، امروز با وجود نظام جمهوری اسلامی سیطره ۲۵۰۰ ساله شاهانشاهی در ایران به فراموشی سپرده شد.

وی در ادامه با اشاره به شکست دشمنان نظام و انقلاب در حوزه های مختلف، اذعان داشت: ملت رشید ایران اسلامی در این چهل سال الحمدالله در حوزه اعتماد به ولایت خوش درخشیده است و به خاطر درخشش این ملت و در میدان بودن این مردم همیشه بیدار و بصیر هر چه دشمن بیشتر تلاش کرده است برای نابودی این ملت کمتر نتیجه گرفته است و روز به روز خودش به نابودی نزدیک تر شده است.

نامور با اشاره به پیشرفت های مهم کشور پس از پیروزی انقلاب اسلامی، تصریح کرد: امروز کشور ما به واسطه نیروهای جهادی و انقلابی در حوزه های پزشکی، سلولهای بنیادی و جدیدترین ویروس ساخته شده توسط آمریکا و همپیمانانش جزو قدرتها برتر دنیا در این حوزه است.

وی با تاکید بر اینکه حضور مردم پای صندوق های رای خنثی کردن دسیسه های دشمن را به دنبال دارد، اظهار داشت: مردم ما امروز از شرایط اقتصادی ناراضی هستند، امروز مشکل ما گرانی و مشکلات حوزه معیشتی است، کشور ما امروز در حوزه های مختلف اقتدار دارد، باید امروز نیز همانند نقاط قوت خود در حوزه دفاعی، هسته ای، موشکی، پزشکی و … در قوه مجریه نیز شرایط روی کار آمدن دولت جوان انقلابی را فراهم کنیم، تا مشکلات امروز مردم ما را جهادی برطرف کند.

فرمانده سپاه رشتخوار در پایان به اشاره به اثر گذار بودن قدرت در حوزه های مختلف درکشور، خاطرنشان کرد: تحریم های ظالمانه دشمن امروز از موضع قدرت برداشته می شود، نه از موضع ضعف، نیازمند توجه به سخنان مقام معظم رهبری هستیم باید از رهنمودهای ایشان استفاده و با بصیرت افزایی پیروزهای بزرگتر را نسیب کشور، نظام و انقلاب کنیم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
حل مشکلات امروز کشور تنها با کار و تلاش جهادی امکان‌پذیر است آیت الله رئیسی: اقتصاددان‌ها را به خط می‌کنم/ همتی: روحانی قوی‌تر و دنیا دیده‌تر از دیگران است/ زاکانی: بی تدبیری همتی باعث قیمت ۳۵ هزار تومانی مرغ شد باید با اتحاد و بصیرت یک انتخابات پرشور را رقم بزنیم مشارکت حداکثری اقتدار و بالندگی برای کشور به بار خواهد آورد ۲ اثر تولیدی فیلم کوتاه آموزش و پرورش رشتخوار به جشنواره کشوری نوجوان سالم راه یافت کشت ۲۵ هکتاری گیاه «کینوا» در رشتخوار مشارکت حداکثری مردم در انتخابات پشتوانه‌ قوی برای پیشرفت کشور است/ توسعه کشور عامل نگرانی دشمن حل مشکلات امروز کشور در گروی مشارکت حداکثری و انتخاب فرد اصلح است کامیون حمل مرغ زنده غیر مجاز در رشتخوار توقیف شد حضور حداکثری و انتخاب آگاهانه پاسخی کوبنده به معاندان و بدخواهان انقلاب است گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر در رشتخوار مشارکت و بصیرت مردم در انتخابات ۱۴۰۰، خرمشهر دیگر را در کشور رقم خواهد زد