بدون نظر
 
فرمانده سپاه رشتخوار:
امروز انتقام خون سردار سلیمانی حضور همه جانبه در صحنه انتخابات است/حذف تصاویر سردار دل‌ها در اینستاگرام ترس دشمن از تاثیر روحیه شهادت بین مردم است
تاریخ انتشار : ۲۱ خرداد ۱۴۰۰ در ۱۰:۴۹
 
نامور، در جمع دانش آموزان رای اولی رشتخوار، گفت: اگر به دنبال پاسداری از خون شهید سلیمانی باشیم باید در صحنه حضور پیدا کنیم، شهدای با شهادت خود کار امام حسینی کردند و ما امروز با بصیرت خود باید کار زینبی کنیم، تلاش دشمن در راستای کاهش مشارکت برای این است که بگویند مردم از انقلاب ناامید شدند، حضور حداکثری مادر انتخابات امروز پاسخ و انتقام خون سردار سلیمانی است.

به گزارش چهل ماه نیوز، حمیدرضا نامور فرمانده سپاه شهرستان رشتخوار ظهر امروز در مراسم همایش رای اولی‌های شهرستان رشتخوار در محل سال اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان با اشاره به اهمیت تاثیر گذاری جوانان در سرنوشت و آینده کشور، گفت: شما آینده‌سازان ایران اسلامی امروز باید خودتان تصمیم‌گیری کنید، نگذارید برخی از سلیبریتی ها، بازیگران و … برای شما نقش بازی کنند و به‌جای شما تصمیم بگیرند.

وی با تأکید بر اینکه یکی از راه‌های ناامید کردن توسط دشمن شبهه آفرینی است، افزود: توسعه کشورهای در حال پیشرفت به‌واسطه اتکای به توان داخلی رقم خواهد خرد، امروز کار ما باید تولید علم و تلاش در این عرصه باشد، آنچه ما درگذشته بودیم را ببینید و امروز در رتبه علمی دنیا ایران اسلامی به برکت انقلاب جزو ۱۵ کشور برتر دنیا قرار دارد.

فرمانده سپاه رشتخوار با اشاره به اینکه هر جا به جوانان در کشور فرصت داده شد، ایران اسلامی پیشرفت کرد، بیان داشت: ۵ درصد از مقالات و پژوهش‌های دنیا امروز به‌واسطه تلاش جوانان نخبه ایرانی است، امروز حوزه فنی آوری و استفاده از آن به‌عنوان نماد شناخته می‌شود، جوانان ما ثابت کردند، جوانان ما هر وقت فرصت به آن‌ها داده شود، غوغا کردند.

وی در تکمیل مطلب افزود: ما امروز در حوزه موشکی، سلول‌های بنیادی و .. پیشرفت‌های بزرگی داشته‌ایم، برد موشک‌های چند صدمتری ما امروز به ۱۵۰۰ کیلومتری نقطه زمین تبدیل‌شده است، چرا ما به این نقطه رسیده‌ایم چون‌که به‌صورت شبانه‌روزی در این عرصه باایمان و کار جهادی تلاش شده است.

نامور با تأکید بر اینکه امروز تلاش دشمن برای جلوگیری از پیشرفت ایران اسلامی است، عنوان داشت: آن‌ها می‌گویند شما امروز به حیاط‌ خلوت ما وارد شده‌اید، امروز آن‌ها ابرقدرتی خود را در خطر می‌بینند، چهل سال است که تلاش می‌کنند از حرکت باز نگه‌دارند.

فرمانده سپاه رشتخوار خطاب به جوانان رأی اولی، گفت: چه باور داشته باشید چه باور نداشته باشید، آینده ایران و انقلاب از آن شماست، دشمن از چه زمانی خیر ما را خواسته است، دشمنی که سلاح‌های مختلف شیمیایی را روی جوانان ما در ۸ سال جنگ تحمیلی امتحان کردند، بعد این دشمن با این حجم از دشمنی‌ها دوستان ما بودند، اگر دوستان ما بودند، این‌قدر بلا سر ما نمی‌آوردند، دشمن پیوسته به دنبال نابودی ما است، اسیر شبهات نشویم.

وی در ادامه با اشاره به اینکه وقتی‌که کاری برای خدا باشد اثرش تا قیامت می‌ماند، افزود:  چقدر در تشییع پیکر سردار دل‌ها برای حضور میلیونی هم افتخار و هم غصه خوردیم، اگر به دنبال پاسداری از خون شهید سلیمانی باشیم باید درصحنه حضور پیدا کنیم، شهدای با شهادت خودکار امام‌حسینی کردند و ما امروز با بصیرت خود باید کار زینبی کنیم، تلاش دشمن در راستای کاهش مشارکت برای این است که بگویند مردم از انقلاب ناامید شدند، حضور حداکثری  مادر انتخابات امروز پاسخ و انتقام خون سردار سلیمانی است.

نامور با تأکید بر ترس دشمن از روحیه شهادت و ایثار و تاثیر آن در جامعه، بیان داشت: دشمن از شهید حاج قاسم سلیمانی بیشتر از خود حاج قسم می‌ترسد،  دلیل حذف تصاویر سردار دل‌ها در شبکه اجتماعی اینستاگرام به دلیل ترس دشمن از تاثیر روحیه شهادت بین مردم است.

وی با تأکید بااینکه دشمن همواره در حال تلاش برای کاهش مشارکت مردم در انتخابات پیش رو است، اظهار داشت: دشمن تلاش می‌کند که مردم ما به صحنه نیایند. اما او کور خوانده است، باید بار دیگر مردم ایران اسلامی بیعت کنند و با تمام توان به صحنه بیایند، انشالله در ۲۸ خرداد برگ زرینی دیگر در تاریخ ایران اسلامی رقم خواهد خورد.

فرمانده سپاه رشتخوار با اشاره به اینکه امروز نگاه همه ما برای انتخاب فرد اصلح باید رهنمودهای مقام معظم رهبری باشد، اذعان داشت: امروز باید کار را به دست انسان‌های کار بلد، ضد فساد، معتقد به توانمندی‌های جوانان، انقلابی، دارای سابقه درخشان سپرد تا مشکلات امروز کشور باکار و تلاش جهادی مرتفع شود.

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
امروز انتقام خون سردار سلیمانی حضور همه جانبه در صحنه انتخابات است/حذف تصاویر سردار دل‌ها در اینستاگرام ترس دشمن از تاثیر روحیه شهادت بین مردم است همایش دانش آموزان رأی اولی شهرستان رشتخوار برگزار شد دانشگاه «تیلبرگ»: محسن مهرعلیزاده تحصیلات خود را در این دانشگاه به پایان نرسانده است احمد رضا زحمتکش بازیکن تیم ملی ایران حل مشکلات امروز کشور تنها با کار و تلاش جهادی امکان‌پذیر است آیت الله رئیسی: اقتصاددان‌ها را به خط می‌کنم/ همتی: روحانی قوی‌تر و دنیا دیده‌تر از دیگران است/ زاکانی: بی تدبیری همتی باعث قیمت ۳۵ هزار تومانی مرغ شد باید با اتحاد و بصیرت یک انتخابات پرشور را رقم بزنیم مشارکت حداکثری اقتدار و بالندگی برای کشور به بار خواهد آورد ۲ اثر تولیدی فیلم کوتاه آموزش و پرورش رشتخوار به جشنواره کشوری نوجوان سالم راه یافت کشت ۲۵ هکتاری گیاه «کینوا» در رشتخوار مشارکت حداکثری مردم در انتخابات پشتوانه‌ قوی برای پیشرفت کشور است/ توسعه کشور عامل نگرانی دشمن حل مشکلات امروز کشور در گروی مشارکت حداکثری و انتخاب فرد اصلح است