بدون نظر
 
مدیر شبکه بهداشت ودرمان رشتخوار:
پوشش ۷۶ درصدی واکسیناسیون کرونا در جمعیت بالای ۷۵ سال رشتخوار
تاریخ انتشار : ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ در ۱۳:۱۶
 
اشترایه، گفت: با واکسیناسیون ۱۴۵۰ نفر از افراد بالای ۷۵ سال در سطح شهر و روستاهای شهرستان رشتخوار ضمن پیشرفت و پوشش 76 درصدی در این حوزه، مقام نخست واکسیناسیون افراد بالای 75 سال استان به رشتخوار رسید.

جواد اشترایه مدیر شبکه بهداشت و درمان رشتخوار، در گفت و گو با چهل ماه نیوز، گفت: ۱۴۵۰ نفر از افراد بالای ۷۵ سال در سطح مراکز بهاشتی و درمانی شهر و روستاهای شهرستان رشتخوار تا امروز بر علیه بیماری کرونا واکسینه شدند.

وی در ادامه با اشاره به تلاش مجموعه کارکنان شبکه بهداشت و کادر درمان در جهت تحث پوشش قرار گرفتن ۱۰۰ درصدی این جمعیت، افزود: شهرستان رشتخوار با پوشش ۷۶ درصدی واکسیناسیون موفق به کسب رتبه اول واکسیناسیون کرونا در سطح دانشگاه علوم پزشکی مشهد در جمعیت بالای ۷۵ سال شد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان رشتخوار در خصوص نحوه اطلاع رسانی به مردم جهت واکسیناسیون نیز، اظهار داشت: افراد بالای ۷۵ سال از طریق مراکز بهداشت جهت تزریق واکسن دعوت می‌شوند تا ازدحامی در  این راستا انجام نگیرد و وقت افراد گرفته نشود.

اشترایه همچنین با اشاره به وضعیت زرد و شکننده بیماری کرونا در رشتخوار بیان داشت: امروز در ادامه همکاری ها و همراهی های مردم عزیز شهرستان نیازمند توجه به دقیق و رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذری اجتماعی هستیم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
پوشش ۷۶ درصدی واکسیناسیون کرونا در جمعیت بالای ۷۵ سال رشتخوار ایران اسلامی در آستانه انتخابات بزرگ و سرنوشت‌ساز قرار دارد/ مشکلات امروز کشور با تکیه بر توان داخلی قابل حل شدن است مدیریت بحران آب، نیازمند همکاری همه جانبه مردم در رشتخوار است/ نیازمند صرفه جویی بیشتر در شرایط خشکسالی هستیم ۶۰ میلیارد تومان به مناطق محروم خواف و رشتخوار اختصاص پیدا کرد/ تلاش برای رفع مشکلات راه و آب روستایی  مشارکت حداکثری و انتخاب آگاهانه، مهمترین وظیفه ما در انتخابات پیش رو است نماز با شکوه عید سعید فطر در رشتخوار برگزار شد آغاز برداشت میکانیزه محصول کلزا در رشتخوار خانه تاریخی شریفی در رشتخوار ثبت ملی شد ۱۱۳ میلی متر باران در رشتخوار ثبت شد/ کاهش ۵۹ درصدی بارندگی ها در رشتخوار توزیع ۷ هزار تک افطاری ساده به همراه ۱۷ هزار پرس غذای گرم در رشتخوار اهدا ۱۵ تخته پتو و ۲ هزار ماسک به شبکه بهداشت و درمان رشتخوار  حرکت خودجوش مردم رشتخوار همزمان با روز قدس