بدون نظر
 
امام جمعه رشتخوار:
مشارکت حداکثری و انتخاب آگاهانه، مهمترین وظیفه ما در انتخابات پیش رو است
تاریخ انتشار : ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ در ۱۲:۰۱
 
حجت الاسلام حسن جهانشیری، گفت: مشارکت حداکثری و انتخاب آگاهانه راه حل رفع مشکلات امروز کشور است. انتخاب ناآگاهانه و روی کار آمدن شخص نالایق، باعث لطمه به نظام، انقلاب و کشور خواهد شد.

به گزاش چهل ماه نیوز، حجت الاسلام حسن جهانشیری امام جمعه رشتخوار صبح امروز در خطبه‌های نماز عید سعید فطر این شهرستان، با تبریک عید سعید فطر در رابطه با دنبال شدن مذاکرات اخیر در وین، گفت: امروز آنچه مد نظر هست. اصل دیپلماسی و میدان است، متاسفانه برخی از مسئولین ما به خاطر بی درایتی و بی تقوایی که دارند و در واقع اهل دنیا هستند در مذاکراتی که با اروپا و غرب و شرق دارند متاسفانه امتیاز می‌دهند، آنها باید این مسئله را مدنظر داشته باشند که وقتی نام سردار سلیمانی به زبان می‌آید، خون انسان های با ایمان و انقلابی به جوش می آید.

وی در ادامه با توجه به اینکه برخی از مسئولان زحماتی که توسط شهیدان کشیده شده را نمی ببینند و در واقع مذاکرات انفعالی و معکوسی دارند، افزود: ما اینجا اعلام می‌کنیم، مقام معظم رهبری فرمودند در تقابل دیپلماسی و میدان، میدان مقدم است، مسئولینی که نسبت به این مسائل خیانت می‌کنند و تفکر شان و تصورشان این است که ما باید به غربی‌ها و اروپا و آمریکا امتیاز بدهیم این ها سخت در اشتباه هستند و اینگونه مسئولین هیچ لیاقتی برای مدیریت کشور ندارند.

امام جمعه رشتخوار با توجه به شرایطی که امروز در ایران اسلامی داریم، با تاکید بر لزوم بر اتحاد، بیان داشت: همه ما باید به فرامین مقام معظم رهبری، گوش دهیم، قوای سه گانه همه باید با هم متحد باشند و همه باهم یک صدا در مسیر نظام و انقلاب حرکت کنیم.

وی در رابطه با موضوع رفع تحریم ها و اجرای تعهدات ایران در قبال برجام، اذعان داشت: یاید اول اینکه تحریم‌ها به طور کامل کنار برود و بعد راستی‌آزمایی شود، وقتی راستی‌آزمایی شد، ما آنگاه به تعهدات خودمان عمل خواهیم کرد.

خطیب نماز عید سعید فطر رشتخوار با تاکید بر اینکه اقتدار امروز کشور به پشتوانه حرکت روبه رشد سپاه قدس بوده است، یادآور شد: مقام معظم رهبری فرمودند نیروی قدس از عوامل تحقق سیاست عزتمند جمهوری اسلامی در منطقه است، امروزه اگر ما سردار سلیمانی را از دست دادیم، سردار قاآنی را در خط مقدم داریم، با درایتی که دارند امروز نیروی قدس کاری کرده است که ما در لبنان، عراق، افغانستان، سوریه و در کشورهای محور مقاومت جایگاهی داریم و حرفی برای گفتن داریم، امروز اسرائیل غاصب به گل نشسته است.

حجت الاسلام جهانشیری، خاطرنشان کرد: امروز به برکت خون شهید سلیمانی آمریکا از آن خواسته هایی که در گذشته داشته عقب‌نشینی کرده است امروز به برکت زحمات سربازان گمنام امام زمان و رهبری پیامبرگونه مقام معظم رهبری یک سکاندار همیشه بیدار ما در اوج امنیت و اقتدار هستیم و قدر این سربازان گمنام امام زمان عجل الله و امنیتی را که داریم، باید بدانیم.

وی همچنین با محکوم کردن جنایت اخیر بمب گذاری و شهادت دانش آموزان در افغانستان، گفت: یکی از مسائلی که لازم هست برررسی شود بحث انفجاری است که در کابل در جلوی دبیرستان سیدالشهدا انجام شد، ما شهادت این دانش اموزان را به مردم شریف افغانستان تسلیت می گوییم و این حرکت را محکوم می‌کنیم و عرض می‌کنیم که آمریکا و ایادی آمریکا باید از منطقه دست و پای خود را جمع کنند و برگردن به همان غربی که خودشان دارند و الحمدالله امروز به پشتوانه رهبری مقام معظم رهبری زمینه خروج آمریکا و اعیادی آمریکا از منطقه فراهم شده است.

وی همچنین با تاکید بر موضوع حساس و پراهمیت انتخابات پیش رو در کشور نیز، یادآور شد: این مسئله را بایدمد نظر داشته باشیم انشاءالله همه ما احساس مسئولیت کنیم احساس رفع تکلیف کنیم و در انتخابات به صورت پرشور شرکت کنیم و با انتخاب آگاهانه برای رفع مشکلات کشور حرکت کنیم. باید در انتخابات یک انسان لایق را انتخاب کنیم، تا خدای ناکرده با ورود انسان نالایق باعث لطمه به حرکت رو به جلو نظام، انقلاب و کشور نشویم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
مشارکت حداکثری و انتخاب آگاهانه، مهمترین وظیفه ما در انتخابات پیش رو است نماز با شکوه عید سعید فطر در رشتخوار برگزار شد آغاز برداشت میکانیزه محصول کلزا در رشتخوار خانه تاریخی شریفی در رشتخوار ثبت ملی شد ۱۱۳ میلی متر باران در رشتخوار ثبت شد/ کاهش ۵۹ درصدی بارندگی ها در رشتخوار توزیع ۷ هزار تک افطاری ساده به همراه ۱۷ هزار پرس غذای گرم در رشتخوار اهدا ۱۵ تخته پتو و ۲ هزار ماسک به شبکه بهداشت و درمان رشتخوار  حرکت خودجوش مردم رشتخوار همزمان با روز قدس سناریوی پشت پرده کاهش صوری نرخ ارز و طلا؛ از فرسایش مذاکرات برجامی تا ژست گشایش اقتصادی مراسم احیا شب بیست سوم ماه مبارک رمضان در رشتخوار+ تصاویر خسارت بارش تگرگ و باران به مزارع کشاورزی در رشتخوار/ ۳۸ میلی متر باران در رشتخوار بارید احیای مراسم ۲۱ ماه مبارک رمضان در رشتخوار+ تصاویر