بدون نظر
 
فرمانده سپاه رشتخوار:
ایران اسلامی در آستانه انتخابات بزرگ و سرنوشت‌ساز قرار دارد/ مشکلات امروز کشور با تکیه بر توان داخلی قابل حل شدن است
تاریخ انتشار : ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ در ۱۵:۵۹
 
نامور، گفت: ایران اسلامی امروز در آستانه انتخابات بزرگ و سرنوشت‌ساز قرار دارد، اگر خواسته باشیم تغییراتی به نفع مردم رقم بخورد، آن تغییرات از دل صندوق‌های رای بیرون خواهد آمد.

به گزارش چهل ماه نیوز، حمیدرضا نام فرمانده سپاه ناحیه رشتخوار همزمان با قرار گرفتن در آستانه سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر در جلسه شورای اداری این شهرستان بیان داشت: امروز جبهه مقاومت در حوزه قدرت قرار دارد، به برکت تفکر میدان و اشخاصی همچون سردار شهید حاج قاسم سلیمانی امروز مرزهای انقلاب اسلامی هم مرز با رژیم صهیونیستی قرار گرفته است.

وی در با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی پیشتاز کمک به جبهه مقاومت است و این یک افتخار بزرگ برای انقلاب اسلامی، است، بیان داشت:  انقلاب اسلامی و تفکّر جمهوری اسلامی در آستانه قرن ۱۵ میلادی می‌رود تا قله‌های پیروزی را یک پس از دیگری فتح کند.

فرمانده سپاه ناحیه رشتخوار در ادامه، عنوان داشت: مشکلاتی که امروز در درون کشور داریم اگر با توان خود مردم و نخبگان در داخل حل شود، یقین داشته باشید در چند سال آینده شاهد ابر قدرتی جمهوری اسلامی در جهان خواهیم بود.

نامور با تاکید بر اینکه اسرائیل جنایتکار امروز به واسطه دست اندازی ناپاک خود به قبله گاه اولین مسلمین قدس امروز نه از زمین و نه از آسمان امنیت ندارد، اظهار داشت: کدام تفکر ایستادگی و مقاومت را به جبهه مقاومت رساند، این تفکر همان تفکر سوم خرداد است، امروز ریشه‌های این تفکر در بیت المقدس تمرین شده است.

وی در ادامه توکل و اعتقاد و تکیه بر توانمندسازی های داخلی و پیاده سازی گفتمان امامین انقلاب را عامل پیروزی عنوان کرد و افزود: درس سوم خرداد امروز با ایستادگی و مقاومت در برابر زورگویی ها در غزه و یمن پیاده می شود.

فرمانده سپاه ناحیه رشتخوار همچنین با اشاره به انتخابات حساس و سرنوشت ساز کشور در ۲۸ خرداد ماه، امسال، گفت: ایران اسلامی امروز در آستانه انتخابات بزرگ و سرنوشت‌ساز قرار دارد، اگر خواسته باشیم تغییراتی به نفع مردم رقم بخورد، آن تغییرات از دل صندوق‌های رای بیرون خواهد آمد.

وی در پایان با اشاره به تاثیر گذاری حضور و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات پیش رو، تصریح کرد: دشمن امروز با سوار شدن بر فضای مجازی و بیش از ۲۰۰ شبکه ماهواره تلاش می کند تا حضور مردم در انتخابات کمرنگ شود، این مسئله نیازمند بصیرت مردمی است که در پیشینه ۴۰ ساله دشمنی های آنها با نظام و انقلاب اسلامی در بکار گرفتن تمام توانشان برای لطمه به نظام و انقلاب آشکار است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
ایران اسلامی در آستانه انتخابات بزرگ و سرنوشت‌ساز قرار دارد/ مشکلات امروز کشور با تکیه بر توان داخلی قابل حل شدن است مدیریت بحران آب، نیازمند همکاری همه جانبه مردم در رشتخوار است/ نیازمند صرفه جویی بیشتر در شرایط خشکسالی هستیم ۶۰ میلیارد تومان به مناطق محروم خواف و رشتخوار اختصاص پیدا کرد/ تلاش برای رفع مشکلات راه و آب روستایی  مشارکت حداکثری و انتخاب آگاهانه، مهمترین وظیفه ما در انتخابات پیش رو است نماز با شکوه عید سعید فطر در رشتخوار برگزار شد آغاز برداشت میکانیزه محصول کلزا در رشتخوار خانه تاریخی شریفی در رشتخوار ثبت ملی شد ۱۱۳ میلی متر باران در رشتخوار ثبت شد/ کاهش ۵۹ درصدی بارندگی ها در رشتخوار توزیع ۷ هزار تک افطاری ساده به همراه ۱۷ هزار پرس غذای گرم در رشتخوار اهدا ۱۵ تخته پتو و ۲ هزار ماسک به شبکه بهداشت و درمان رشتخوار  حرکت خودجوش مردم رشتخوار همزمان با روز قدس سناریوی پشت پرده کاهش صوری نرخ ارز و طلا؛ از فرسایش مذاکرات برجامی تا ژست گشایش اقتصادی