بدون نظر
 
در ادامه طرح کمک مومنانه صورت گرفت؛
توزیع ۱۵۰۰ سبد معیشتی به ارزش ۹۰۰ میلیون تومان در رشتخوار
تاریخ انتشار : ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ در ۱۳:۳۹
 
در ادامه طرح کمک مومنانه به همت شرکت معدنی اپال پارسیان، تعداد ۱۵۰۰ سبد معیشتی به ارزش بیش از 900 میلیون تومان بین محرومان و نیازمندان در رشتخوار توزیع شد.

به گزارش چهل ماه نیوز، ظهر امروز در مراسمی با حضور شهرام سلطانی مدیر عامل شرکت اپال پارسیان در رشتخوار، و جمعی از مسئولان محلی کار توزیع ۱۵۰۰ سبد معیشتی بین محرومان و نیازمندان در رشتخوار اغاز شد، در مجموع ۵ هزار سبد معیشتی بین محرومان در رشتخوار و خواف به همت شرکت اپال پارسیان با هزینه ای بالغ بر ۳میلیارد تومان توزیع می‌شود.

ارزش هر سبد عذایی بالغ  بر ۶۰۰ هزار تومان شامل اقلام برنج، قند، حبویات و .. است که از طرف شرکت اپال پارسیان به شهرستان رشتخوار تعلق گرفت، که بین محرومان و نیازمندان توسط نهادهای بسیج، کمیته امداد و بهزیستی توزیع می شود.

این دومین مرحله در راستای طرح مواسات همدلی و کمک مومنانه است که با همکاری شرکت های معدنی جهت اهدای سبد های معیشتی به محرومان در رشتخوار صورت می‌گیرد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
توزیع ۱۵۰۰ سبد معیشتی به ارزش ۹۰۰ میلیون تومان در رشتخوار تعامل و همکاری معادن بخش عمده‌ای ازمشکلات زیر ساختی در رشتخوار را مرتفع می‌کند رعایت نشدن شروط رهبر انقلاب در برجام توسط وزارت خارجه نباید مردم را از انتخابات دل‌سرد کرد/سیاست خارجی در هیچ کشوری در وزارت‌خارجه تعیین نمی شود/ برخی اظهارات اخیر تکرار حرف های دشمن است مراسم احیای ۱۹ ماه مبارک رمضان در رشتخوار+ تصاویر نجات ۲ مسافر و امدادرسانی به ۱۳ فرد گرفتار در سیلاب در رشتخوار مسئولان برای مشکل چندساله کمربندی شهر رشتخوار چاره ای بیندیشند/ انتخابات ۱۴۰۰ باید با دقت و بصیرت کافی دنبال شود ۱۵۰۰ هکتار از اراضی کشاورزی رشتخوار زیر کشت پنبه جشن میلاد امام حسن(ع) به همراه توزیع سبدهای معیشتی در رشتخوار توزیع ۶۰۰ پرس غذای گرم در رشتخوار توزیع ۱۰۰۰ سبد معیشتی بین محرومان در رشتخوار سناریوی لغو تدریجی تحریم‌های آمریکا برای تغییر جریان‌ انتخابات ایران