بدون نظر
 
معاون وزیر صمت:
دوبانده شدن مسیر تربت حیدریه، سنگان یکی از دغدغه های اصلی ما است/تلاش برای اجرای تعهدات پروژه در کوتاهترین زمان
تاریخ انتشار : ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ در ۱۹:۱۸
 
رشتخوار_جعفری، گفت: تعهدات وزارت صمت و ایمیدور در رابطه با پروژه دوبانده شدن مسیر تربت حیدریه، رشتخوار، خواف در فاصله بسیار کوتاه به طور کامل انجام خواهد شد، لازمه تسریع در اجرای طرح پیگیری های لازم توسط مسئولان شهرستان جهت عملی شدن تعهدات وزرات راه است.

به گزارش چهل ماه نیوز، وجیه‌ الله جعفری معاون وزیر صمت، عصر امروز در بازدید و نشست با مسئولان پیمانکاری اجرای طرح دوبانده شدن مسیر،تربت حیدریه، رشتخوار، سنگان خواف، گفت: یکی از موارد که دغدغه ما در بخش ایمدیرو بوده در رابطه با تاخیر در اجرای پروژه دوبانده شدن مسیر تربت حیدریه، رشتخوار به سنگان خواف است.

وی در ادامه،  افزود: در رابطه با این پروژه تعهدات وزارت صمت و ایمیدور در فاصله بسیار کوتاه در رابطه با قسمتی که مسئولیتش بر عهده ماست به طور کامل انجام خواهد شد، و در ادامه لازمه تسریع در اجرای طرح پیگیری های لازم توسط مسئولان شهرستان جهت عملی شدن تعهدات وزرات راه هست، تا کار انشالله هرچه سریعتر پیش برود.

رییس هیات عامل ایمیدرو، یادآور شد: قطعا در بحث آبادی منطقه و زیر ساخت ها از طرف ایمیدرو و معادن کمک خواهیم کرد، چرا که وظیفه ما خدمت به مردم منطقه است، انشالله  با این کار دعای خیر مردم نیز همراه ما باشد.

در ادامه خالقداد عرب فرماندار رشتخوار به مشکل و انتظار چند ساله مردم شهرستان رشتخوار برای اجرا و سرعت گرفتن طرح دوبانده شدن مسیر رشتخوار،بحث کمربندی شهر و رفع مشکل تامین خوراک اولیه کارخانه های فولادی رشتخوار اشاره و خواستار رفع مشکلات در این حوزه شد.

حجت الاسلام حسن  جهانشیری امام جمعه رشتخوار نیز خواستار تسریع در اجرا طرح دوبانده شدن مسیر و عملی شدن تعهدات ایمیدرو در رابطه با طرح های مهم در سطح شهرستان رشتخوار شد.

شایان ذکر است که در جلسه جمع بندی و نهایی که فردا با حضور حجت الاسلام احمدپور نماینده مردم خواف و رشتخوار برگزار می شود، جمع بندی و برنامه ریزی های لازم در رابطه با طرح‌های مربوط انجام خواهد شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
دوبانده شدن مسیر تربت حیدریه، سنگان یکی از دغدغه های اصلی ما است/تلاش برای اجرای تعهدات پروژه در کوتاهترین زمان ثبت ۱۰ اثر تاریخی رشتخوار در فهرست آثار ملی پوشش ۷۶ درصدی واکسیناسیون کرونا در جمعیت بالای ۷۵ سال رشتخوار ایران اسلامی در آستانه انتخابات بزرگ و سرنوشت‌ساز قرار دارد/ مشکلات امروز کشور با تکیه بر توان داخلی قابل حل شدن است مدیریت بحران آب، نیازمند همکاری همه جانبه مردم در رشتخوار است/ نیازمند صرفه جویی بیشتر در شرایط خشکسالی هستیم ۶۰ میلیارد تومان به مناطق محروم خواف و رشتخوار اختصاص پیدا کرد/ تلاش برای رفع مشکلات راه و آب روستایی  مشارکت حداکثری و انتخاب آگاهانه، مهمترین وظیفه ما در انتخابات پیش رو است نماز با شکوه عید سعید فطر در رشتخوار برگزار شد آغاز برداشت میکانیزه محصول کلزا در رشتخوار خانه تاریخی شریفی در رشتخوار ثبت ملی شد ۱۱۳ میلی متر باران در رشتخوار ثبت شد/ کاهش ۵۹ درصدی بارندگی ها در رشتخوار توزیع ۷ هزار تک افطاری ساده به همراه ۱۷ هزار پرس غذای گرم در رشتخوار