جواد اشترایه مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان رشتخواردر گفت و گو با خبرنگار چهل ماه نیوز، گفت: در ایام نوروز پرسنل حوزه سلامت شهرستان رشتخوار در حال آماده باش کامل هستند.

وی در ادامه اظهار داشت: برنامه‌های نوروزی امسال ستاد نوروزی رشتخوار متفاوت‌تر از سال‌های گذشته بوده و از ابتدای اسفند ماه نظارت‌ها از شیرینی فروشی‌ها و آجیل فروشی‌ها و غیره آغاز شده است.

اشترایه با اشاره به بازرسی های مستمر و دقیق کارشناسان شبکه بهداشت در ایام تعظیلات نوروز افزود: در تمامی مجموعه‌های تحت کنترل در حوزه تحت پوشش شهرستان رشتخوار نمونه‌برداری‌ از مواد غذایی و آب شرب را داشتیم تا اگر مشکلی مشاهده شده بلافاصله اقدام لازم در جهت رفع اشکال به‌وجود آمده صورت گیرد. بدیهی است با افراد متخلفی که سلامت مردم را به خطر می اندازند برخورد مناسب صورت می گیرد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان رشتخوار با اشاره به اینکه گشت های بهداشت محیط بر روند اجرای پروتکل های بهداشتی نظارت ویژه ای دارند، اذعان داشت: از مردم می‌خواهیم که برای دید و بازدیدهای ایام نوروز ١۴۰۰ به‌گونه‌ای تصمیم‌گیری کنند که سلامت خودشان و دیگران آسیبی نرسد.

وی در پایان بیان داشت: افراد مشکوک به کرونا جهت ویزیت و در صورت لزوم انجام تست pcr یا تست سریع بیماری کرونا(رپید تست) به بیمارستان حضرت زهرا(س) رشتخوار و مراکز خدمات جامع سلامت جنگل،احمدآباد آستانه و سنگان مراجعه کنند. در موارد اورژانسی،  اورژانس ١١۵ شهرستان رشتخوار آماده خدمت رسانی شبانه روزی به مردم عزیز است.
انتهای پیام/