بدون نظر
 
فرمانده سپاه رشتخوار خبر داد:
خدمت رسانی ۷۵ جهادگر بسیجی از استان البرز در مناطق محروم رشتخوار
تاریخ انتشار : ۰۸ فروردین ۱۴۰۰ در ۰۹:۴۵
 
نامور گفت: 75 جهادگر بسیجی از استان البرز به مدت یک هفته در ایام تعطیلات نوروز در 5 روستای بخش جنگل رشتخوار به محرومان و نیازمندان خدمت رسانی می کنند.

حمید رضا نامور فرمانده سپاه ناحیه رشتخوار در گفت و گو چهل ماه نیوز؛ گفت: با  ۷۵ جهادگر بسیجی از استان البرز به مدت یک هفته در ایام تعطیلات نوروز در ۵ روستای بخش جنگل رشتخوار  به محرومان و نیازمندان خدمت رسانی می کنند.

وی در تکمیل خبر با اشاره به فعالیت یک هفته ای جهادگران بسیجی از استان البرز در روستاهای بخش جنگل این شهرستان، اظهار داشت: ۲۳ خواهر بسیجی و ۵۲ برادر بسیجی از استان البرز در حوزه های مختلف، فرهنگی، اجتماعی، پزشکی، عمرانی و خدماتی از ۶ تا ۱۱ فروردین در مناطق محروم بخش جنگل رشتخوار به محرومان این مناطق خدمت رسانی می کنند.

نامور در ادامه همچنین یادآور شد: این گروه جهادی با نام گروه جهادی سلمان فارسی هم اکنون در هشتمین روز از بهار ۱۴۰۰ در روستای ابراهیم آباد شعبه از بخش جنگل در حال ساخت ۵ واحد مسکونی برای محرومان و فعالیت در حوزه های آموزش صنایع دستی و …. در این روستا است.

فرمانده سپاه ناحیه رشتخوار، با اشاره به دنبال شدن اردوهای جهادی توسط جهادگران بسیجی خود این شهرستان در دیگر مناطق رشتخوار، خاطر نشان کرد:  حرکت، کار و فرهنگ جهادی مسیری برای پیشرفت انقلاب اسلامی است، و اردوهای جهادی فناوری عرصه تربیت نیروی جوان مومن انقلابی را به دنبال خواهد داشت.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
خدمت رسانی ۷۵ جهادگر بسیجی از استان البرز در مناطق محروم رشتخوار نجات و تحویل يك قطعه فلامينگو مصدوم توسط شهروندان در رشتخوار نظارت ویژه گشت‌های بهداشت محیط در رشتخوار تولد بره‌ای با ۲ سر و ۴ چشم در رشتخوار جذب تمامی سهمیه کالاهای تنظیم بازار در رشتخوار بصیرت و هوشیاری در انتخابات نیاز امروز کشور است/ کسانی که توان انجام حل مشکلات مردم را ندارند، کاندیدا نشوند ثبت نام ۳۱ داوطلب در شورای شهر رشتخوار نام‌نویسی ۱۶ داوطلب در انتخابات شوراهای اسلامی شهر رشتخوار کمک بیش از ۱/۵ میلیارد تومانی بنیاد علوی به ۸۰ زوج نیازمند در رشتخوار اعضای هیئت اجرایی انتخابات ۱۴۰۰ رشتخوار انتخاب شدند شکل‌گیری دولت جوان انقلابی بسیاری از مشکلات امروز ما را حل خواهد کرد ۳۱ هزار اصله نهال در رشتخوار توزیع شد