وی همچنین در ادامه در رابطه با مطرح کردن برخی از مسئولان نسبت یه این موضوع که ایران به دنبال انرژی هسته ای،  اظهار داشت: در شرایط فعلی برخی از مسئولان که درایت کافی ندارند، موضوع سلاح هسته‌ای را مطرح می کنند در شرایطی که ما به تعهدات خود در گذشته به درستی عمل کرده‌ایم، ولی به دلیل بدعهدی دشمن امروز دیگر به این تعهدات عمل نخواهیم کرد.

امام جمعه رشتخوار همچنین در رابطه با موضوع مهم انتخابات پیش رو در کشور یادآور شد: انشاءالله با حضور پرشور و حماسه ای مردم بار دیگر انتخابات باشکوهی در ۲۸ خرداد ماه ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد،  توصیه ما در این رابطه این است که مردم انسان اصلح و دارای ایده و فکر را چه در بحث انتخابات شوراها و چه در بحث انتخابات ریاست ریاست جمهوری با بصیرت و درایت کافی انتخاب کنند چراکه وقتی یک فرد نالایق انتخاب شود، مشکلات و معضلاتی برای ما و جامعه ما به وجود خواهد آورد.

وی در تکمیل مطلب، با اشاره به تنها راحل برون رفت از مشکلات اقتصادی در کشور، افزود:  مردم ما باید امروز هوشیار باشند و یک انسان با درایت را انتخاب کنند، تا توان حل مشکلات اقتصادی امروز جامعه ما را داشته باشند.

حجت‌الاسلام حسن جهانشیری در ادامه نیزعنوان داشت: ایران اسلامی و مسئولان ما نیز باید در بجث مذاکره با دشمن بیدار و هوشیار باشند و در واقع آنچه خواسته مقام معظم رهبری است که باید تحریم ها به طور کامل برداشته شود تا ما پای میز مذاکره بیاییم را دنبال کنند.

خطیب نماز جمعه رشتخوار با اشاره به پیروزی های مختلف کشور درطول عمر بابرکت انقلاب که به واسطه بصیرت موجود در بین آحاد مردم بدست آمده است، تصریح کرد: همانطور که تاکنون ما نشان دادیم که در جنگ ۸ ساله دفاع مقدس در بحث جنگ سخت و در بحث جنگ نرم و چه در بحث مسائل دفاعی امروز حرف برای گفتن داریم در واقع همین مسیر را دنبال خواهیم کرد.

حجت الاسلام جهانشیری در پایان، اذعان داشت:  در مسئله انتخابات باید بصیر و هوشیار باشیم کسانی که در گذشته مسئولیتی را برعهده داشتند و کار نکرده‌اند برای مردم و نمی‌توانند کار کنند، امروز نباید کاندید شوند و در صحنه حضور پیدا کنند چرا که بیت المال و مردم را معطل می‌گذارند ما امروز مدیون خون شهدا و از خودگذشتگی های این عزیزان هستیم مردم با درایت انسان های شایسته را انتخاب کنند که به دنبال آبادی و آبادانی شهر و منطقه‌ خود باشند.

انتهای پیام/