بدون نظر
 
فرمانده انتظامی رشتخوار خبرداد؛
کشف ۲۶۶ کیلو گرم مواد مخدر از کامیون نت حامل دستگاه بخار در رشتخوار
تاریخ انتشار : ۱۴ دی ۱۳۹۹ در ۱۷:۰۴
 
داود حاتمیان، گفت: مأموران پلیس در بازرسی ازيك کامیون نت حامل دستگاه بخار در شهرستان رشتخوار 221 كيلو 500 گرم تریاک و 44کیلو 500 گرم حشیش کشف کردند.

داود حاتمیان فرمانده انتظامی شهرستان رشتخوار در گفت گو با چهل ماه نیوز، گفت: مأموران پلیس در بازرسی ازيك کامیون نت حامل دستگاه بخار در شهرستان”رشتخوار ” ۲۲۱ كيلو و۵۰۰ گرم تریاک و ۴۴کیلو و ۵۰۰ گرم حشیش کشف کردند.

حاتمیان در ادامه، اظهار داشت: مأموران با دریافت خبری مبنی بر انتقال محموله مواد مخدر در محورهای مواصلاتی این شهرستان موضوع را پیگیری و شناسایی و دستگیری سوداگران مرگ را در دستور کار خود قرار دادند.

وی در ادامه با اشاره به کنترل و حضور دقیق، ماموران در رابطه با برخورد با هرگونه اقدام قاچاقچیان، در سطح این شهرستان، بيان داشت: مأموران هنگام کنترل خودروهای عبوری در محور هاي مواصلاتي به یک كاميونت حمل دستگاه بخار كه از سیستان و بلوچستان به طرف شهرهای مرکزی درحركت بود مشکوک شدند و خودرو را جهت بررسي بيشتر متوقف كردند.

فرمانده انتظامی رشتخوار، افزود: ماموران با هماهنگي مقام قضائي در بازرسی تكميلي از كاميون حمل دستگاه بخار ۲۲۱ كيلو و ۵۰۰گرم تریاک و ۴۴کیلو۵۰۰گرم حشیش كه به طرز ماهرانه اي در داخل دستگاه بخار جاساز شده بود کشف کردند.

حاتمیان بر مبارزه بی امان با ناامن کنندگان جامعه و سوداگران مرگ تأکید و خاطرنشان کرد: متهم دستگیر شده با تشکیل پرونده به مقام قضائی معرفی و روانه زندان شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
کشف ۲۶۶ کیلو گرم مواد مخدر از کامیون نت حامل دستگاه بخار در رشتخوار یکمین سالگرد باشکوه شهادت سردار دل‌ها در رشتخوار+ تصاویر سردار سلیمانی با اقدامات جهادی خود دین خود را به تمام دنیا ثابت کرد تحریم‌های‌ دشمن تاکنون به برکت خون شهید سلیمانی و همرزمانش بی‌اثر بوده است/ تنها زبان سخن با دشمن زبان مقاومت، زور و ایستادگی است پیش‌بینی برداشت ۸ هزار تن پنبه از مزارع کشاورزی در رشتخوار جمعیت میلیونی تشییع پیکر پاک حاج قاسم، بیانگر عشق مردم به سردار دل‌ها بود ۱۵ میلیارد ریال زکات در رشتخوار جمع آوری شد متخلفین شکار و صید در فضای مجازی رشتخوار دستگیر شدند جای خالی اینترنت در بین دانش‌آموزان روستا‌های رشتخوار گرد و خاک سهم چندساله ساکنین محدوده کمربندی رشتخوار/ وعده‌های چندساله مسئولان برای رفع مشکل همچنان پابرجاست خطر بزرگ واکسن اروپایی آمریکایی با پیوند زنجیره ژنتیکی ویروس کرونا با انسان ۱۲۶۰ کیلو زعفران خشک در رشتخوار خریداری شد