وی در آستانه قرار گرفتن یکمین سالگرد شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی، گفت: این شهید عزیز، شهید جبهه مقاومت، که با خدماتش به مسلمانان جهان، واکنش سردمداران گمراهی و ستم را برانگیخت، شهید سلیمانی عامل به شعارهای فطری و جهانی انقلاب یعنی آزادی، اخلاق، معنویت، عدالت، استقلال، عزت، عقلانیت و برادری بود و هیچ زمان از ارزش های دینی روی گردان نشد.

حجت الاسلام آذرشیب در ادامه یادآور شد: سردار دل ها با جوانمردی و مروت انقلابی، صداقت و صراحت و اقتدار، در کنار مظلومان جهان بودن که این مایه سربلندی ایران و این شهید عزیز است.

ده های آینده، دهه های جوانان است، باید کار آزموده و پرانگیزه از انقلاب حراست کنند

رئیس اداره تبلیغات اسلامی رشتخوار در ادامه، با تاکید بر الگو پذیری جوانان از درسنامه زندگی سردار دل ها، اظهار داشت: یقینا شهادت حاج قاسم سلیمانی تکلیف حراست از انقلاب و نزدیک کردن به آرمان بزرگش را برای ما مشخص می کند و آن اینکه دهه های آینده دهه های جوانان است و آنانند که باید کار آزموده و پرانگیزه تر از انقلاب خود حراست کنند و آن را هر چه بیشتر به آرمان بزرگش که ایجاد تمدن نوین اسلامی و آمادگی برای طلوع خورشید ولایت عظمی((ارواحنا فداه))است نزدیک کنند.
شهادت عامل عزت و پیشرفت کشور است     
وی در تمکیل مطلب خود، عنوان داشت: اکنون که رهزنان فکر و عقیده و آگاهی بسیارند و حقیقت را از دشمن و پیاده نظامش نمی توان شنید، باید ازعوامل عزت و پیشرفت کشور در همه عرصه ها نام برد، که یکی از عوامل عزت، شهادت است که حاج قاسم به این فیض عظیم نائل شد.

آذرشیب با اشاره به خستگی ناپذیر بودن، مرد میدان ها سخت، سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، گفت: مجاهدت های حاج قاسم سلیمانی در میدان های سخت از جمله دفاع مقدس، دفاع از حرم و ولایت ،با ذکر و دعا و روحیه ی برادری و ایثار همراه بود و ماجراهای صدر اسلام را در برابر چشم همگان زنده و نمایان کرد.

وی با تاکید بر اینکه حضور میلیونی مردم در تشییع جنازه پیکر پاک حاج قاسم بیانگر عشق و ارادت مردم به سردار دل‌ها بود، اذعان داشت: حضور میلیونی مردم در تشییع جنازه پیکر پاک سردار دلها بیانگر عشق و ارادت مردم و معنویت موجود در ایشان بود، معنویتی که به معنی برجسته کردن ارزش های معنوی از قبیل اخلاص، ایثار، توکل، ایمان و رعایت فضیلت هایی چون خیرخواهی،گذشت، کمک به نیازمندان، راستگویی، شجاعت، تواضع، اعتماد به نفس بود، که این مهم بر هیچ کس پوشیده نیست.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی رشتخوار در پایان، افزود: استقلال و آزادی کنونی ایران اسلامی ،خون آورد صدها هزار انسان والا همچون شهید سلیمانی و شهید فخری زاده است و این ثمره شجره ی طیبه ی انقلاب را با تاویل و توجیه های ساده لوحانه و بعضا مغرضانه ،نمی توان در خطر قرار داد.

انتهای پیام/