نامور در ادامه با اشاره به بهره بردن بیش از ۱ هزار نفر از امکانات این صندوق ها، افزود: این صندوق ها عمدتاً با مدیریت خواهران در سطح شهرستان رشتخوار راه اندازی و با هدف کمک به توانمندسازی خواهران در حوزه تقویت و راه اندازی مشاغل محلی در حال دنبال شدن است.

وی با تاکید بر اینکه حضور و پای کار آمدن مردم در هر کجا باعث موفقیت در امور بوده است، اذعان داشت: با تمام توان این برنامه‌ریزی را خواهیم داشت، تا از لحاظ کمیت و کیفیت صندوق های مردم یار در سطح شهرستان گسترش یابد.

نامور با اشاره پرداخت بیش از ۱۰۰ وام قرض الحسنه مردم یار در این طرح، بیان داشت: تا کنون بالغ بر ۱۵۰ میلیون تومان وام از طریق این ۵۰ صندوق به طرح های اشتغال زا در این شهرستان تسهیلات پرداخت شده است.

فرمانده سپاه ناحیه رشتخواربا تأکید بر جمع آوری بانک‌های اطلاعاتی اشتغال زایی در سطح این شهرستان، یادآور شد: متاسفانه آنچنان که شایسته است، در کشور ما از بخش تولید حمایت نمی‌شود، اگر قطعاً در حوزه تولید می خواهیم کار انجام شود، باید زنجیره تولید را حمایت کرد.

وی در تکمیل مطلب بیان داشت: استفاده از فکر مردم در حوزه فروش و اقتصاد مقاومتی یعنی لبیک به ندای مقام معظم رهبری، در حوزه محرومیت زدایی همواره ظرفیت مجمعه مردمی بسیج پای کار است و کارهای خوبی نیز در سطح کلان انجام شده است ختی در شرایط بیماری کرونا خدمت رسانی گروه های جهادی در نقاط مختلف تعطیل نشده است.

انتهای پیام/