بدون نظر
 
مدیر جهاد کشاورزی رشتخوار:
۴۰۰ کیلو گرم زعفران خشک در رشتخوار خریداری شد
تاریخ انتشار : ۰۸ آذر ۱۳۹۹ در ۱۱:۴۶
 
رشتخوار_ اعظمی، گفت: در راستای سیاست های حمایتی دولت با اجرای برنامه خرید حمایتی محصولات کشاورزی تا کنون بیش از 400 کیلو گرم زعفران خشک از کشاورزان 2 شهرستان خواف و رشتخوار در این شهرستان خریداری شده است.

به گزارش چهل ماه نیوز؛ سید محمود اعظمی مدیر جهاد کشاورزی رشتخوار با بیان این که خرید محصول زعفران در سال جاری به منظور حمایت از کشاورزان خرده مالک ، بر اساس دستوالعمل اجرایی خرید زعفران  به شیوه ی حمایتی خواهد بود، گفت: سقف خرید زعفران از هر کشاورز بر مبنای سطح زیرکشت وی و طبق جدول دستوالعمل حداکثر تا ۱۰ کیلوگرم خواهد بود .

وی در تکمیل این خبر با اشاره به اینکه روند خرید حمایتی زعفران در این شهرستان تا پایان آذر ماه ادامه خواهد داشت، اظهار داشت: محصول زعفران تحویلی توسط کشاورزان بایستی تولید سال جاری بوده و صرفا از کشاورزان با معرفی نامه صادره از جهاد کشاورزی شهرستان های خواف و رشتخوار تحویل گرفته شود و به هیچ وجه نباید  خرید ازعوامل واسطه و دلال انجام شود.

اعظمی  در رابطه با کارشناسی و نحوه قیمت گذاری محصول خریدرای شده از کشاورزان در این طرح، گفت: قیمت خرید انواع زعفران در ۲ گرید خریداری می شود که  به ازاء هر کیلوگرم برای زعفران ممتاز نگین ۱۳۰ میلیون ریال و برای زعفران رشته ای پوشال مرغوب هرکیلوگرم ۱۱۰ میلیون ریال خواهد بود و محور و هدف اصلی دولت از خرید زعفران، حمایت از زعفران کاران خُرد است.

وی در ادامه، گفت: تا کنون ۴۰۰ کیلوگرم خرید توافقی زعفران در ۲ شهرستان خواف و رشتخوار با محوریت این شهرستان در راستای سیاست های حمایتی دولت و برنامه خرید حمایتی محصولات کشاورزی خریداری شده است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
۴۰۰ کیلو گرم زعفران خشک در رشتخوار خریداری شد تلاش دشمن برای توقف صنایع موشکی و هسته‌ای ایران ناکام می‌ماند/ ترور فخری‌زاده ناتوانی دشمن را به اثبات رساند خدمات هسته ای شهید فخری زاده برای کشور، برجسته است سالار عقیلی خواننده تیتراژ بازی رایانه ای «سفیر عشق» شد ۱۲۰۰ سبد معیشتی بین محرومان در رشتخوار توزیع می‌شود بسیج مردم در ایام کرونا چه خدماتی را در سراسر کشور ارائه کرده است؟ اهدای ۳۰ کپسول اکسیژن جهت مقابله با ویروس کرونا در رشتخوار مردم روستاهای «چهارده» رشتخوار در انتظار اتصال گاز برداشت کنجد ناشکوفا و کشت مخلوط گیاهان علوفه‌ای در رشتخوار بسیج، ثروت بزرگ و ذخیره‌ خداداد ملت ایران است/ دشمنان ملت همیشه می‌خواهند بسیج را نابود یا بی‌اثر کنند امتداد جهاد بسیجیان از سیل و زلزله تا کرونا/ بسیج، خودکفایی در تولید و صادرات ماسک را کلید زد پلمپ ۴ واحد صنفی متخلف در رشتخوار