بدون نظر
 
در آخرین روز از هفته بسیج؛
۱۲۰۰ سبد معیشتی بین محرومان در رشتخوار توزیع می‌شود
تاریخ انتشار : ۰۶ آذر ۱۳۹۹ در ۱۳:۰۱
 
فرمانده سپاه ناحیه رشتخوار، گفت: همزمان به آخرین روز از هفته بسیج در رشتخوار بیش از 1200 سبد معیشتی به ارزش 760 میلیون تومان و 400 کارت هدیه به ارزش 120 میلیون تومان بین محرومان و نیازمندان توزیع می‌شود.

به گزارش چهل ماه نیوز، حمیدرضا نامور فرمانده سپاه ناحیه رشتخوار در حاشیه توزیع ۱۲۰۰ سبد معیشتی در این شهرستان، گفت: همزمان به آخرین روز از هفته بسیج در رشتخوار و در ادامه رزمایش کمک مومنانه  بیش از ۱۲۰۰ سبد معیشتی به ارزش ۷۶۰ میلیون تومان و ۴۰۰ کارت هدیه به ارزش ۱۲۰ میلیون تومان بین محرومان و نیازمندان توزیع می‌شود.

وی در تکمیل این مطلب، افزود: از این تعداد سبد معیشتی ۱۰۰۰ سبد آن به همت شرکت های فولادی سنگان و پیگیری نماینده محترم شهرستان های خواف و رشتخوار به این شهرستان تعلق گرفت.

نامور در ادامه ضمن تقدیر از زحمات مسئولان شهرستان رشتخوار در نهادهای مختلف در رابطه با شکل گرفتن این حرکت، گفت: با ورود با برکت مجموعه بنیاد علوی به این شهرستان امروز بیش از ۴۰۰ کارت هدیه ۳۰۰ هزار تومانی که توسط این نهاد تهیه شده بود نیز بین محرومان توزیع خواهد شد.

فرمانده سپاه رشتخوار در تشریح این خبر در رابطه با نحوه توزیع این سبدها و رساندن به دست محرومان این شهرستان، گفت: بررسی و تحویل این سبدها در سطح شهر و روستاهای رشتخوار با شناسایی محرومین در اولویت کمک توسط دهیاران، معتمدین، فرماندهان پایگاه های بسیج و …. انجام شده و به افراد مستحق تر در این مناطق خواهد رسید.

رشتخوار دارای بیش از ۶۲ هزار نفر جمعیت است، که بیش از حدود ۸۵ درصد مردم این شهرستان در روستاها سکونت دارند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
۱۲۰۰ سبد معیشتی بین محرومان در رشتخوار توزیع می‌شود بسیج مردم در ایام کرونا چه خدماتی را در سراسر کشور ارائه کرده است؟ اهدای ۳۰ کپسول اکسیژن جهت مقابله با ویروس کرونا در رشتخوار مردم روستاهای «چهارده» رشتخوار در انتظار اتصال گاز برداشت کنجد ناشکوفا و کشت مخلوط گیاهان علوفه‌ای در رشتخوار بسیج، ثروت بزرگ و ذخیره‌ خداداد ملت ایران است/ دشمنان ملت همیشه می‌خواهند بسیج را نابود یا بی‌اثر کنند امتداد جهاد بسیجیان از سیل و زلزله تا کرونا/ بسیج، خودکفایی در تولید و صادرات ماسک را کلید زد پلمپ ۴ واحد صنفی متخلف در رشتخوار ۵۰ ویژه برنامه در هفته بسیج در رشتخوار دنبال می‌شود/ ضرورت و نقش بسیج در کمک به مدافعان سلامت بی‌بدیل است آغاز هفته بسیج در رشتخوار با دیدار و تجلیل از خانواده شهدا+ تصاویر توزیع ۱۹ هزار ماسک بهداشتی بصورت رایگان در رشتخوار نوسازی مزار ۲۸ شهید در رشتخوار نیازمند اعتبارات مالی