مجید حسین زاده رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) رشتخوار در گفت و گو با چهلماه نیوز؛ گفت: با توجه به طرح های حمایتی و شرایط پیش آمده در جهت شیوع ویروس کرونا، تعداد ۱۰ سری جهیزیه به همت کمیته امداد امام خمینی ره رشتخوار به ارزش هر سری ۱۲۰ میلیون ریال در مجموع ۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال بین نوعروسان نیازمند تحت پوشش در رشتخوار توزیع شد.

حسین زاده همچنین در رابطه با طرح های حمایتی کمیته امداد این شهرستان با همکاری خیرین، اظهار داشت: در راستای حمایت از دانش آموزان نیازمند تعداد ۶۰۰ پک لوازم التحریر بین دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) این شهرستان به ارزش حدود یک میلیارد ریال تهیه و توزیع شد.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) رشتخوار در رابطه با ورود خیرین در حوزه سلامت نیز در سطح این شهرستان، تصریح کرد: از جمله اقدامات این مجموعه تلاش جهت ورود و همکاری خیرین در حوزه سلامت در جهت مقابله با بیماری کرونا بوده، که در همین راستا با همکاری خوب شکل گرفته تعداد ۱۰۰ هزار ماسک به همت یک خیر در این شهرستان تهیه و بین نیازمندان در سطح شهرستان و استان به زودی توزیع خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه همکاری خوب خیرین همواره در جهت محرومیت زادیی در سطح این شهرستان ادامه دارد، یادآور شد: امیدواریم به همت خیرین همیشه در صحنه بتوانیم، مشکلات نیازمندان علی الخصوص جامعه هدف کمیته امداد امام خمینی(ره) در این شهرستان را جامعه هدف بپوشانیم.

حسین زاده در ادامه، بیان داشت:  ۶۰۰ دانش آموز و سه هزار و ۲۲۷ خانوار در شهرستان رشتخوار از کمیته امداد خدمات دریافت می‌کنند.

انتهای پیام/