بدون نظر
 
از 20 آبان تا کنون؛
۶۰۰ کیلو گرم زعفران خشک در رشتخوار خریداری شده است
تاریخ انتشار : ۱۳ آذر ۱۳۹۹ در ۱۳:۱۲
 
رئیس اداره تعاون روستایی رشتخوار گفت: همزمان با آغاز روند خرید حمایتی زعفران از ۲۰ آبان در رشتخوار تا کنون بالغ بر ۶۱۲ کیلو گرم زعفران خشک از کشاورزان ۲ شهرستان رشتخوار و خواف توسط اداره تعاون این شهرستان خریداری شده است.

کاظم میرزایی، رئیس اداره تعاونی روستایی رشتخوار در گفت و گو با چهل ماه نیوز، گفت: همزمان با اغاز روند خرید حمایتی از ۲۰ آبان در رشتخوار تا کنون بالغ بر ۶۱۲ کیلو گرم زعفران خشک از کشاورزان ۲ شهرستان رشتخوار و خواف خریداری شده است.

 

وی در ادامه افزود: روند خرید محصول از کشاورزان در منطقه خواف و رشتخوار تا پایان آذر ماه با محوریت مرکز خرید در رشتخوار ادامه خواهد داشت.

میرزایی همچنین با اشاره به نحوه خرید محصول زعفران و تاکید بر حمایت از کشاورزان خرد مالک در این طرح در رابطه با نحوه خرید فیزیکی محصول، گفت: دریافت معرفی نامه از مجموعه جهاد کشاورزی، امسالی بودن محصول، خرید تا سقف ۱۰ کیلوگرم از کشاورزان و قیمت۱۱ و ۱۳ میلیونی زعفران برای اساس عیار محصول از جمله برنامه های خرید حمایتی زعفران در سال ۹۹ است.

شهرستان رشتخوار دارای بیش از ۶۳ هزار نفر جمعیت است، که شغل بیش از ۹۰ درصد مردم در آن کشاورزی و دامپروری است.

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
۶۰۰ کیلو گرم زعفران خشک در رشتخوار خریداری شده است جوجه‌ریزی ۶۰ هزار قطعه مرغ نژاد آرین در رشتخوار همکاری ۹۰ درصدی کسبه رشتخوار در طرح محدویت های کرونایی/ ۱۲ تن مرغ منجمد در رشتخوار توزیع شد ۴۰۰ کیلو گرم زعفران خشک در رشتخوار خریداری شد تلاش دشمن برای توقف صنایع موشکی و هسته‌ای ایران ناکام می‌ماند/ ترور فخری‌زاده ناتوانی دشمن را به اثبات رساند خدمات هسته ای شهید فخری زاده برای کشور، برجسته است سالار عقیلی خواننده تیتراژ بازی رایانه ای «سفیر عشق» شد ۱۲۰۰ سبد معیشتی بین محرومان در رشتخوار توزیع می‌شود بسیج مردم در ایام کرونا چه خدماتی را در سراسر کشور ارائه کرده است؟ اهدای ۳۰ کپسول اکسیژن جهت مقابله با ویروس کرونا در رشتخوار مردم روستاهای «چهارده» رشتخوار در انتظار اتصال گاز برداشت کنجد ناشکوفا و کشت مخلوط گیاهان علوفه‌ای در رشتخوار