بدون نظر
 
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان رشتخوار
وضعیت نارنجی کرونا در رشتخوار شکننده است
تاریخ انتشار : ۱۷ آذر ۱۳۹۹ در ۱۰:۱۳
 
اشترایه، گفت: نباید وضعیت فعلی را به عنوان شرایط مطلوب و ثبات یافته در رشتخوار تلقی کرد، وضعیت نارنجی بیماری کرونا در رشتخوار شکننده است.

مهدی اشترایه مدیر شبکه بهداشت و درمان رشتخوار در گفت و گو با چهل ماه نیوز، گفت : نباید وضعیت فعلی را به عنوان شرایط مطلوب و ثبات یافته در رشتخوار تلقی کرد، وضعیت نارنجی بیماری کرونا هر لحظه در رشتخوار شکننده و قابل تغییر است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه پدیده رجعت یا بازگشت سنگین‌تر بیماری در اپیدمی‌ها وجود دارد، اذعان داشت: در این پدیده هنگام افول بیماری ممکن است، شاهد بازگشت سنگین‌تر آن باشیم به همین دلیل باید مردم و مسئولان با جدیدت کامل نسبت به ادامه همکاری ها اقدام و همچنان مراقب باشند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان رشتخوار همچنین با اشاره به قرار گرفتن در آسانه شب یلدا و احتمال برگزاری دورهمی های خانودگی در این ایام، تصریح کرد: مردم باید فاصله گذاری اجتماعی و شیوه نامه های بهداشتی را رعایت کنند و از دور همی های خانوادگی خصوصا در ایام فصل سرما که با بسته شدن درب ها و پنجره ها در منازل همراه است با جدیت پرهیز کنند.

اشترایه در رابطه با میزان تست هایpcr انجام شده بیماری کرونا در این شهرستان، یادآور شد: از اسفند ۹۸ تا کنون تعداد ۱۲۷۷ تست pcr در مراکز منتخب کرونای این شهرستان انجام شده است.

وی در پایان با تاکید بر اینکه افرادی که تست پی سی آر آن‌ها مثبت شده است، باید حداقل ۲ هفته قرنطینه به سر ببرند، افزود: مراکز رشتخوار و جنگل مراکز منتخب کرونا در سطح این شهرستان هستند.

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
وضعیت نارنجی کرونا در رشتخوار شکننده است بازرسی از فروشگاه‌‌های عرضه سموم و داروخانه‌های دامپزشکی در رشتخوار ۶۰۰ کیلو گرم زعفران خشک در رشتخوار خریداری شده است جوجه‌ریزی ۶۰ هزار قطعه مرغ نژاد آرین در رشتخوار همکاری ۹۰ درصدی کسبه رشتخوار در طرح محدویت های کرونایی/ ۱۲ تن مرغ منجمد در رشتخوار توزیع شد ۴۰۰ کیلو گرم زعفران خشک در رشتخوار خریداری شد تلاش دشمن برای توقف صنایع موشکی و هسته‌ای ایران ناکام می‌ماند/ ترور فخری‌زاده ناتوانی دشمن را به اثبات رساند خدمات هسته ای شهید فخری زاده برای کشور، برجسته است سالار عقیلی خواننده تیتراژ بازی رایانه ای «سفیر عشق» شد ۱۲۰۰ سبد معیشتی بین محرومان در رشتخوار توزیع می‌شود بسیج مردم در ایام کرونا چه خدماتی را در سراسر کشور ارائه کرده است؟ اهدای ۳۰ کپسول اکسیژن جهت مقابله با ویروس کرونا در رشتخوار