بدون نظر
 
رئیس صمت رشتخوار خبر داد؛
همکاری ۹۰ درصدی کسبه رشتخوار در طرح محدویت های کرونایی/ ۱۲ تن مرغ منجمد در رشتخوار توزیع شد
تاریخ انتشار : ۰۹ آذر ۱۳۹۹ در ۱۳:۴۳
 
اسماعیلی، گفت: مشارکت کسبه در گروه های 2، 3 و 4 در رشتخوار به میزان 90 درصد بوده، امیدواریم با این همکاری خوب شکل گرفته بین مردم و کسبه به زودی شاهد تغییر وضعیت بیماری در رشتخوار و بازگشایی صنوف گروه 2 در این شهرستان باشیم.

به گزارش چهل ماه نیوز، علی اسماعیلی ثانی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت رشتخوار صبح امروز در حاشیه بازدید مشترک از اجرای طرح محدویت های کرونایی از واحدهای صنفی در این شهرستان، گفت: کار بازررسی از واحد های صنفی در رشتخوار به طور روزانه با همکاری کارشناسان بهداشت، اتاق اصناف و نیروی انتظامی دنبال می شود.

وی با اشاره به اینکه  از ابتدای اجرای محدودیت ها مشارکت کسبه در گروه های ۲، ۳ و ۴ در رشتخوار به میزان ۹۰ درصد بوده است، افزود: امیدواریم با همکاری خوب شکل گرفته در این شهرستان بین مردم و کسبه به زودی شاهد تغییر وضعیت بیماری از سطح قرمز به نارجی و بازگشایی صنوف گروه ۲ در این شهرستان باشیم.

اسماعیلی در ادامه افزود: در راستای اجرای طرح محدودیت های کرونایی در این شهرستان تا کنون ۸ واحد صنفی متخلف در دو بخش مرکزی و جنگل این شهرستان پلمپ شده و بازگشایی این واحدهی صنفی تا پایان محدودیت ها پابرجا خواهد بود.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت رشتخوار همچنین در راستای کنترل بازار از اجرای طرح توزیع مرغ منجمد در این شهرستان خبر داد و افزود:  ۱۲ تن مرغ منجمد با قیمت مصوب هر کیلو ۱۵ هزار ۴۰۰ تومان در چند واحد صنفی نیز از صبح امروز در این شهرستان توزیع شد.

مردم همکاری و همراهی لازم را برای کنترل بیماری کرونا داشته باشند

خالقداد عرب فرماندار رشتخوار در ادامه نیز با اشاره به وضعیت قرمز بیماری کرونا در این شهرستان با تقدیر از همکاری خوب کسبه در رشتخوار گفت: رشتخوار هم اکنون در وضعیت قرمز بیماری قرار دارد و بنابر طرح هوشمند مدیریت مبارزه با کرونا در واقع کسبه و بازرایان بنابر ابلاغیه ها همکاری خوبی در یک هفته اخیر داشته اند.

وی با شاره به طرح بازدید از واحدهای صنفی در این شهرستان گفت: در شرایط کنونی، از مردم عزیز انتظار داریم، که درکنار همکاری کسبه مردم نیز همکاری و همراهی لازم را داشته باشند، تا این شرایطی را که داریم، انشالله با سربلندی پشت سر بگزاریم و کرونا را شکست دهیم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
همکاری ۹۰ درصدی کسبه رشتخوار در طرح محدویت های کرونایی/ ۱۲ تن مرغ منجمد در رشتخوار توزیع شد ۴۰۰ کیلو گرم زعفران خشک در رشتخوار خریداری شد تلاش دشمن برای توقف صنایع موشکی و هسته‌ای ایران ناکام می‌ماند/ ترور فخری‌زاده ناتوانی دشمن را به اثبات رساند خدمات هسته ای شهید فخری زاده برای کشور، برجسته است سالار عقیلی خواننده تیتراژ بازی رایانه ای «سفیر عشق» شد ۱۲۰۰ سبد معیشتی بین محرومان در رشتخوار توزیع می‌شود بسیج مردم در ایام کرونا چه خدماتی را در سراسر کشور ارائه کرده است؟ اهدای ۳۰ کپسول اکسیژن جهت مقابله با ویروس کرونا در رشتخوار مردم روستاهای «چهارده» رشتخوار در انتظار اتصال گاز برداشت کنجد ناشکوفا و کشت مخلوط گیاهان علوفه‌ای در رشتخوار بسیج، ثروت بزرگ و ذخیره‌ خداداد ملت ایران است/ دشمنان ملت همیشه می‌خواهند بسیج را نابود یا بی‌اثر کنند امتداد جهاد بسیجیان از سیل و زلزله تا کرونا/ بسیج، خودکفایی در تولید و صادرات ماسک را کلید زد