بدون نظر
 
رئیس حفاظت محیط زیست رشتخوار خبر داد؛
دستگیری مجدد شکارچی غیر مجاز پرندگان در رشتخوار
تاریخ انتشار : ۲۹ آذر ۱۳۹۹ در ۱۳:۵۹
 
سعید توانا، گفت: شکارچی غیر مجاز رشتخواری در حالی مجددا توسط مامورین یگان حفاظت محیط زیست رشتخوار با لاشه ۲ قطعه تیهو شناسایی و دستگیر شد، که پرونده قضایی تخلف قبلی وی در رابطه شکار ۷ قطعه کبک و تیهو در جریان است.

به گزارش چهل ماه نیوز، سعید توانا رئیس اداره محیط زیست رشتخوار در گفت و گو با گفت:  شکارچی غیر مجاز رشتخواری در حالی مجددا توسط مامورین یگان حفاظت محیط زیست رشتخوار با لاشه ۲ قطعه تیهو و فرد همراهش شناسایی و دستگیر شد، که پرونده قضایی تخلف قبلی وی در رابطه شکار ۷ قطعه کبک و تیهو در جریان  است.

 

وی با تاکید بر رصد شبانه روزی مناطق تحت حفاظت محیط زیست رشتخوار توسط ماموارن یگان حفاظت زیست این شهرستان، افزود: شکارچی مذکور که انتظار مواجهه با مامورین در آن زمان و مکان دنج را نداشت و متحیرانه شاهد دستگیری خویش و همراهش بود، و خواستار چشم پوشی از تخلف خود بود، که تلاش وی نتیجه در بر نداشت.

 

توانا با اشاره به اینکه متخلفان از چشم محیط بانان دور نخواهند ماند، یادآور شد: در نهایت متخلفین این پرونده با صدور شکوائیه لازم به مراجع ذیصلاح قضایی در شهرستان معرفی شدند.

 

تیهو متعلق به خانوادۀ قرقاول ها است، این پرندۀ زیبا به شدت مورد علاقۀ شکارچیان است و تعداد آن در سال های اخیر کاهش یافته است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
دستگیری مجدد شکارچی غیر مجاز پرندگان در رشتخوار دولت امنیت بازار بورس را کاهش داد/ ضرورت تشکیل مجمع سهامداران حقیقی رزمایش اصلاح ولتاژ برق در رشتخوار/۸۵ مشترک روستایی از سطح ولتاژ استاندارد بهرمند شدند بازی رایانه ‎ای سفیر عشق، بزرگ‎ترین بازی رایانه‎ای ایرانی مردم با تمام وجود پای سختی‌های انقلاب ایستادند/ وزارت ارتباطات اراده بومی‌سازی شبکه ملی اطلاعات را ندارد بهورز روستای زرقری رشتخوار به‌عنوان بهورز نمونه کشوری انتخاب شد مشارکت ۴۹ تیم در اجرای طرح «شهید سلیمانی» در رشتخوار/ ۱۲۰۰ نفر از افراد در معرض تماس با مبتلایان کرونا در رشتخوار رهگیری شدند ​​​​​​​شکارچیان غیر مجاز پرندگان وحشی در رشتخوار به دام افتادند راه‌اندازی راه‌آهن خواف،‌ هرات روابط دوستانه ایران و افغانستان را مستحکم‌تر می‌کند ۱۰ سری جهیزیه بین نوعرسان نیازمند در رشتخوار توزیع شد تیم‌های مراقبتی و نظارتی طرح “شهید سلیمانی” در رشتخوار سازماندهی شدند تیزبینی و اراده شگرف دانشجویان، منشا تحول‌های عظیم در کشور است