بدون نظر
 
مدیر شبکه بهداشت و درمان رشتخوار:
تیم‌های مراقبتی و نظارتی طرح “شهید سلیمانی” در رشتخوار سازماندهی شدند
تاریخ انتشار : ۱۸ آذر ۱۳۹۹ در ۰۹:۴۱
 
رشتخوار_ اشترایه گفت: تیم های حمایتی، نظارتی و مراقبتی طرح "شهید سلیمانی" در رشتخوار تشکیل شده و به زودی گام های موثری در جهت کمک به کنترل بیماری کرونا در سطح این شهرستان برداشته خواهد شد.

به گزارش چهل ماه نیوز، مهدی اشترایه مدیر شبکه بهداشت و درمان رشتخوار صبح امروز در حاشیه جلسه طرح سردار شهید حاج قاسم سلیمانی درمحل سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان، گفت: این طرح باهدف قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا از ۱۵ آبان ماه با همکاری بسیج جامعه پزشکی، سپاه ناحیه این شهرستان و شبکه بهداشت رشتخوار شروع‌شده است.

وی در ادامه ، اظهار داشت:  تاکنون تیم های حمایتی، نظارتی، مراقبتی این طرح تشکیل‌شده و به‌زودی گام‌های مؤثری در جهت کمک به کنترل بیماری کرونا در سطح شهرستان برداشته خواهد شد.

اشترایه در رابطه با نحوه فعالیت تیم‌های نظارتی در این طرح بیان داشت: نظارت بر مراکز ارائه خدمات، تهیه و توزیع مواد غذایی و واحدهای صنفی با مشارکت اصناف، بسیج و گروه های مردمی با محوریت کارشناس‌های بهداشت به‌عنوان سرتیم نظارت از مهم‌ترین وظایف تیم های نظارتی در این طرح است.

وی در ادامه یادآور شد: مسئولیت تیم‌های مراقبتی با شبکه بهداشت است که کارها و فعالیت‌ها به شکل مشارکتی با بسیج انجام می‌شود.

پلمپ یک واحد صنفی متخلف در رشتخوار

مدیر شبکه بهداشت و درمان رشتخوار همچنین با توجه به نظارت روزانه و گشت‌های مشترک کارشناسان این مجموعه در جهت بررسی نحوه فعالیت واحدهای صنفی در رشتخوار، تصریح کرد: با توجه به اعلام و اطلاعیه‌های ستاد پیشگیری از کرونای این شهرستان، درگشت مشترک نهادهای نظارتی ستاد پیشگیری کرونا یک واحد صنفی متخلف، به جهت بی‌توجهی به هشدارها در جهت مقابله با کرونا در رشتخوار پلمپ شد.

انتهای پیام/ 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تیم‌های مراقبتی و نظارتی طرح “شهید سلیمانی” در رشتخوار سازماندهی شدند تیزبینی و اراده شگرف دانشجویان، منشا تحول‌های عظیم در کشور است وضعیت نارنجی کرونا در رشتخوار شکننده است بازرسی از فروشگاه‌‌های عرضه سموم و داروخانه‌های دامپزشکی در رشتخوار ۶۰۰ کیلو گرم زعفران خشک در رشتخوار خریداری شده است جوجه‌ریزی ۶۰ هزار قطعه مرغ نژاد آرین در رشتخوار همکاری ۹۰ درصدی کسبه رشتخوار در طرح محدویت های کرونایی/ ۱۲ تن مرغ منجمد در رشتخوار توزیع شد ۴۰۰ کیلو گرم زعفران خشک در رشتخوار خریداری شد تلاش دشمن برای توقف صنایع موشکی و هسته‌ای ایران ناکام می‌ماند/ ترور فخری‌زاده ناتوانی دشمن را به اثبات رساند خدمات هسته ای شهید فخری زاده برای کشور، برجسته است سالار عقیلی خواننده تیتراژ بازی رایانه ای «سفیر عشق» شد ۱۲۰۰ سبد معیشتی بین محرومان در رشتخوار توزیع می‌شود