بدون نظر
 
فعال دانشجویی در رشتخوار:
تیزبینی و اراده شگرف دانشجویان، منشا تحول‌های عظیم در کشور است
تاریخ انتشار : ۱۷ آذر ۱۳۹۹ در ۱۱:۴۳
 
رشتخوار_اکرامی، گفت: دانشجویان با مطالبه‌گری و عدالت‌خواهی در امتداد مسیر استکبارستیزی گام برمی‌دارند و همواره با نگاهی تیزبینانه و اراده‌ای شگرف، منشاء تحول‌های عظیم در کشور هستند.

به گزارش چهل ماه نیوز، اکرامی فعال دانشجویی در رشتخوار همزمان با ۱۶ آذر روز دانشجو، گفت: ۱۶ آذر، در واقع نماد بارز استکبار ستیزی و استعمار ستیزی جامعه دانشجویی در کشور ماست، نماد دانش و عینیت بخشی به آرمان های بلند انقلاب و همچنین موفقیت های علمی و معنوی است.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه ۱۶ آذر به نوعی یادآور مبارزات جنبش دانشجویان پیرو خط امام در مقابل استبداد و استعمار است، اظهار داشت: دانشجوییان با مطالبه‌گری و آرمان‌خواهی که این مسیر را به عنوان گفتمان اصلی خود قرار دادند با نگاهی تیزبین و اراده ای شگرف، منشا تحول‌های عظیم گشتند، و همگام با جامعه در مسیر دستیابی به اهداف والای خود گام برداشتند.

این فعال دانشجویی در ادامه افزود: دانشجویان امروز بایستی با نگاه دقیق حرکات دشمن را زیر نظر بگیرند و با شناخت کامل و درک عمیق از موضوعات روز همراه با احساس مسئولیت نسبت به وضعیت پیش رو حرکت کنند و در تمام زمینه ها پیشرفت کشور و ناکامی و شکست دشمن را رقم بزنند.

اکرامی تصریح کرد: دانشجویان بایستی با قدرت برگرفته از علم و دانش خود امروز در جامعه با مسائل مهم در حوزه های مختلف روبرو شوند، چرا که عدم بهره مندی از قدرت تحلیل بالا در مسائل باعث شکست و عقب افتادن در مسائل پیش رو خواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه شهدای عرصه علم و دانش همچون شهید گرانقدر فخری زاده الگوی بسیار والایی برای جویندگان علم و دانش در کشور است، یادآور شد : شهید محسن فخری زاده الگویی بسیار والا برای نخبگان به ویژه جامعه علمی و دانشجویان ما هستند، امروز باید بر گرفته از این شخصیت های بزرگ همچون شهید فخری زاده و سردار شهید حاج قاسم سلیمانی فردای موفقیت آمیز را برای کشور رقم بزنیم.

این دانشجوی بسیجی در تکمیل مطالب خود، بیان داشت:  در فرمایشات امام راحل و مقام معظم رهبری به دفعات بر بی اعتمادی به غرب اللخصوص آمریکایی ها تاکید شده، به نظر من امروز باید در هر جایگاه و مقامی که هستیم، توصیه های رهبر انقلاب را باید به طور دقیق آویزه گوش خود کنیم و دنبال رو راه ایشان باشیم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تیزبینی و اراده شگرف دانشجویان، منشا تحول‌های عظیم در کشور است وضعیت نارنجی کرونا در رشتخوار شکننده است بازرسی از فروشگاه‌‌های عرضه سموم و داروخانه‌های دامپزشکی در رشتخوار ۶۰۰ کیلو گرم زعفران خشک در رشتخوار خریداری شده است جوجه‌ریزی ۶۰ هزار قطعه مرغ نژاد آرین در رشتخوار همکاری ۹۰ درصدی کسبه رشتخوار در طرح محدویت های کرونایی/ ۱۲ تن مرغ منجمد در رشتخوار توزیع شد ۴۰۰ کیلو گرم زعفران خشک در رشتخوار خریداری شد تلاش دشمن برای توقف صنایع موشکی و هسته‌ای ایران ناکام می‌ماند/ ترور فخری‌زاده ناتوانی دشمن را به اثبات رساند خدمات هسته ای شهید فخری زاده برای کشور، برجسته است سالار عقیلی خواننده تیتراژ بازی رایانه ای «سفیر عشق» شد ۱۲۰۰ سبد معیشتی بین محرومان در رشتخوار توزیع می‌شود بسیج مردم در ایام کرونا چه خدماتی را در سراسر کشور ارائه کرده است؟