بدون نظر
 
مدیر اداری و منابع انسانی فولاد امید نور رشتخوار خبر داد؛
اهدای ۳۰ کپسول اکسیژن جهت مقابله با ویروس کرونا در رشتخوار
تاریخ انتشار : ۰۵ آذر ۱۳۹۹ در ۲۱:۲۶
 
رضایی با تاکید بر همراهی مجتمع فولاد امید نور رشتخوار در بحث مقابله با بیماری کرونا، گفت: در ادامه همکاری این شرکت با ستاد پیشگیری از کرونای شهرستان تعداد ۳۰ کپسول ۳۰ و ۱۰ لیتری اکسیژن به شبکه بهداشت و هلال احمر رشتخوار اهدا شد.


به گزارش چهل ماه نیوز، حجت‌الاسلام حسن جهانشیری، امام جمعه رشتخوار عصر امروز در حاشیه مراسم اهدای کپسول‌های اکسیژن مجتمع فولاد امید نور، ضمن قدردانی و تشکر از اقدام مدیران این مجتمع، در رشتخوار گفت: ورود مجموعه فولاد امید نور در رشتخوار و انجام این نوع کمک‌ها موجب می‌شود تا سریعتر از شر بیماری منحوس کرونا رهایی پیدا کنیم.

وی با بیان اینکه امروز دنیا با وجود این بیماری در شرایط خاصی قرار گرفته است، اظهار کرد: خیرین در همه زمینه‌ها تاکنون پای کار بوده‌اند ولی در شرایط همه‌گیری این ویروس باید خیرین بخش‌های اقتصادی نیز به کمک حوزه سلامت و آسیب‌دیدگان این بیماری روی بیاورند.

جواد اشترایه، مدیر مرکز بهداشت شهرستان رشتخوار نیز در ادامه با اشاره به کمک‌های قبلی مجتمع فولاد امید نور به مراکز درمانی این رشتخوار، از اقدامات به موقع این مجتمع قدردانی کرد.

وی ادامه داد: این کارخانه علاوه بر اهدای ۳۰ کپسول اکسیژن، ۱۵ کپسول اکسیژن نیز به صورت امانت در اختیار مرکز بهداشت شهرستان به منظور مقابله با ویروس منحوس کرونا قرار داده‌ است.

در ادامه همچنین سید علی حسین‌زاده، رئیس جمعیت هلال‌احمر رشتخوار با تقدیر از مدیریت این مجتمع اظهار کرد: مجتمع فولاد در کارهای عام‌المنفعه به ویژه مقابله با این ویروس پیش قدم است.

حسین زاده ادامه داد: جمعیت هلال‌احمر در مرحله قبل این کمک‌ها یاری‌گر مجتمع در توزیع ماسک‌های بهداشتی در سطح روستاها بوده است.

رضایی، مدیر اداری و منابع انسانی مجتمع فولاد امید نور رشتخوار نیز با بیان اینکه تا پایان ریشه‌کن شدن این ویروس در کنار دستگاه‌های مرتبط هستیم، گفت: ۳۰ کپسول ۳۰ و ۱۰ لیتری به شبکه بهداشت و هلال احمر رشتخوار اهدا شد.

وی با اشاره به تهیه ۷۵ هزار ماسک سه لایه بهداشتی ابراز کرد: این تعداد به صورت رایگان درب منازل ساکنین روستاهای شهرستان در حال توزیع است.

رضایی از خرید و توزیع ۵۰ هزار ماسک دیگر خبر داد و گفت: کمک‌های این مجتمع در مقابله با ویروس کرونا همچنان ادامه دارد.

مدیر اداری و منابع انسانی مجتمع فولاد امید نور در پایان مبلغ کمک‌های این مجتمع برای مقابله با ویروس کرونا را بالغ بر ۲ میلیارد ریال عنوان کرد.

انتهای پیام/

برداشت مطالب بدون ذکر نام پایگاه تحلیلی خبری چهل ماه نیوز پیگیرد قانونی دارد.

  • c54eb3f6-1560-4a05-96ef-c774315d174f
  • 92972a5b-7c54-413c-9ac2-666d5bcecc2f
  • d407438f-14b2-40e0-aeb5-00ae95b12930
  • 781adbad-4ab1-427a-aa2f-92704922b8e7
  • fd2fafae-683e-430d-89b2-2ac74caad755
لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اهدای ۳۰ کپسول اکسیژن جهت مقابله با ویروس کرونا در رشتخوار مردم روستاهای «چهارده» رشتخوار در انتظار اتصال گاز برداشت کنجد ناشکوفا و کشت مخلوط گیاهان علوفه‌ای در رشتخوار بسیج، ثروت بزرگ و ذخیره‌ خداداد ملت ایران است/ دشمنان ملت همیشه می‌خواهند بسیج را نابود یا بی‌اثر کنند امتداد جهاد بسیجیان از سیل و زلزله تا کرونا/ بسیج، خودکفایی در تولید و صادرات ماسک را کلید زد پلمپ ۴ واحد صنفی متخلف در رشتخوار ۵۰ ویژه برنامه در هفته بسیج در رشتخوار دنبال می‌شود/ ضرورت و نقش بسیج در کمک به مدافعان سلامت بی‌بدیل است آغاز هفته بسیج در رشتخوار با دیدار و تجلیل از خانواده شهدا+ تصاویر توزیع ۱۹ هزار ماسک بهداشتی بصورت رایگان در رشتخوار نوسازی مزار ۲۸ شهید در رشتخوار نیازمند اعتبارات مالی اجرای طرح «مسجد سنگر سلامت» در ۵۱ مسجد رشتخوار پلمپ یک واحد نانوایی غیر بهداشتی در رشتخوار/ سرکشی از واحدهای صنفی در رشتخوار همچنان ادامه دارد