بدون نظر
 
فرمانده نیروی انتظامی رشتخوار خبر داد؛
کشف ۵ کیلو هروئین بلعیده شده در رشتخوار
تاریخ انتشار : ۲۳ مهر ۱۳۹۹ در ۰۸:۴۸
 
فرمانده نیروی انتظامی رشتخوار از کشف ۵ کیلوگرم مواد مخدر از نوع هروئین و دستگیری ۴ سوداگر مرگ در عملیات مشترک ماموران پلیس شهرستان رشتخوار با پلیس خراسان رضوی خبر داد.

به گزارش چهل ماه نیوز، داود حاتمیان فرمانده نیروی انتظامی رشتخوار در گفت و گو با خبرنگار ما، گفت: در یک عملیات مشترک پلیسی مقدار ۵ کیلوگرم مواد مخدر از نوع هروئین در این شهرستان کشف و ضبط شد.

وی در تشریح این عملیات، افزود:  در این عملیات مشترک ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان ۴ سوداگر مرگ دستگیر و  یک دستگاه خودروی سواری پراید نیز توقیف شد.

حاتمیان  گفت :ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر دراین عملیات مشترک پلیسی موفق به کشف مقدار ۵ کیلوگرم هروئین که ۴ نفر مرد به روش بلع و انباری مواد قصد انتقال آن را داشتند، شدند.

رشتخوار دارای جمعیتی بالغ‌بر ۶۲ هزار نفر در ۲۲۰ کیلومتری مشهد مقدس واقع‌شده شغل اغلب مردم در این شهرستان، کشاورزی و دام‌پروری است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
کشف ۵ کیلو هروئین بلعیده شده در رشتخوار تولید دستگاه ضد عفونی کننده دست در رشتخوار ۲۵ واحد متخلف صنفی در رشتخوار شناسایی شدند روشنگری به ادعاهای یک شرکت خیالی درحوزه ارزهای دیجیتال حفظ امنیت حاکم بر جامعه نیازمند کار جهادی است/امنیت امروز کشور را مدیون نیروی‌های مسلح هستیم چغندر پاییزه علوفه‌ای برای نخستین بار در رشتخوار کاشته شد امروز مهمترین دغدغه مردم معیشت است/دولت در رابطه با رفع مشکلات اقتصادی و تورم به صورت جدی ورود کند ساخت بذرکار ریزدانه کار توسط صنعت گر خوش سلیقه رشتخواری موزه تاریخی خانه قرایی در رشتخوار فروش سلاح با دامن زدن به درگیری آذربایجان و ارمنستان/ کشورهای همسایه جهت پایان دادن به اختلافات ورود کنند تلاش جهت احیای هنرهای منسوخ شده سنتی در رشتخوار/ ۵۵ پایگاه فرت بافی در رشتخوار فعالیت می‌کنند ۳ هزار تن انواع نهاده‌های یارانه دار در رشتخوار توزیع شده است