بدون نظر
 
فرماندار رشتخوار:
رشتخوار نیازمند کمک معادن خواف در بحث اعتبارات جاده‌‌ای است
تاریخ انتشار : ۰۶ مهر ۱۳۹۹ در ۱۴:۴۹
 
عرب در حاشیه جلسه شورای ترافیک رشتخوار، گفت: طی چند سال گذشته چیزی جز کشتار و خسارت در پی حضور کامیون‌های حمل بار معادن در مسیر جاده‌ای خواف و رشتخوار نسیب مردم در منطقه ما نشده است، انتظار ما امروز این است، که معادن خواف در حداقل کمک خود نسبت به منطقه در تامین اعتبارات جاده‌ای به اداره راه رشتخوار کمک کنند.

به گزارش چهل ماه نیوز، خالقداد عرب فرماندار رشتخوار صبح امروز در حاشیه جلسه شورای ترافیک این شهرستان در محل دفتر فرمانداری رشتخوار با تاکید بر اینکه باید نگاه نماینده محترم خواف و رشتخوار، نسبت به حذف دیوار بین خواف و رشتخوار عملیاتی شود، گفت: طی چند سال گذشته چیزی جز کشتار و خسارت در پی حضور کامیون‌های حمل بار معادن در مسیر جاده ای خواف و رشتخوار نسیب مردم در منطقه ما نشده است، انتظار ما امروز این است، که معادن خواف در حداقل کمک خود نسبت به منطقه در تامین اعتبارات جاده ای به اداره راه رشتخوار کمک کنند.

وی در تکمیل این مطلب افزود: شرایط ما با شهرستان خواف متفاوت نیست، در بحث رنگ آمیزی خطوط جاده ای، پل ها، ابنیه ها و …. در مسیر رشتخوار تربت حیدریه و خواف نیازمند کمک معادن هستیم.

وی با اشاره به اینکه انتظار مردم مشاهده انجام شدن کارها و عملیانی شدن طرح هاست، افزود: در رابطه با اصلاح ورودی شهر رشتخوار درخواست اعتبار ۱۰۰ میلیونی از استان با همکاری مجموعه تالار قصر شیرین رشتخوار شده است که بحث باند کندور بعد از پل ورودی شهر رشتخوار در این نقطه انجام شود.

رسیدگی به مشکلات مسیر جاده ای ، خواف و رشتخوار، رنگ آمیزی خطوط، پل ها، ابنیه ها، بحث روشنایی ۳ راهی جنگل، رسیدگی به ۵ کیلومتر ابتدای مسیر تربت به رشتخوار ار تاکیدات مسئولان و اعضای کارگروه شورای ترافیک رشتخوار بود.

در حاشیه این جلسه از محل ورودی شهر رشتخوار و مکان حادثه اخیر رانندگی که منجر به فوت ۲  سرنشین خوردوی سواری پژو ۴۰۵ شد بازدید به عمل آمد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
رشتخوار نیازمند کمک معادن خواف در بحث اعتبارات جاده‌‌ای است عدم دريافت شبكه‌های دیجیتالی در رشتخوار ۲ کشته و یک مصدوم در پی برخورد پژو ۴۰۵ با تیر برق در رشتخوار دفاع مقدس چراغ پرفروز جامعه بشری است/ باید جانفشانی‌های این دوران در کشور ما زنده نگه‌داشته شود آغاز کشت محصول کلزا و کدوی پوست کاغذی در رشتخوار احراز هویت کالاهای ارائه شده در بستر پلتفرم‌های آگهی آنلاین فرمان آغاز مرحله نهایی دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج از سوی سردار نقدی/ نجات “جورج فلوید”سوژه بازی سازان بسیجی شد روایت سطرهای ناخوانده‌ی دوران دفاع مقدس شهید سلیمانی در «روایت حبیب» افشای همکاری فرح پهلوی با رژیم صدام برای بمباران شهرهای ایران دفاع مقدس از اول تا آخر مدبرانه بود/ دست تحریف دنبال شبهه افکنی است توزیع ۳۵۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان رشتخوار یادواره شهدای بخش مرکزی رشتخوار برگزار شد+ تصاویر