بدون نظر
 
امام جمعه موقت رشتخوار:
فروش سلاح با دامن زدن به درگیری آذربایجان و ارمنستان/ کشورهای همسایه جهت پایان دادن به اختلافات ورود کنند
تاریخ انتشار : ۱۱ مهر ۱۳۹۹ در ۱۳:۲۲
 
حجت الاسلام صادقی امام جمعه موقت رشتخوار گفت: رژیم صهیونیستی با دامن زدن به اختلافات آذربایجان و ارمنستان به دنبال ایجاد ناامنی در منطقه و فروش سلاح است، پایان دادن به اختلافات بین دو کشور ورود جدی کشورهای همسایه همانند جمهوری اسلامی ایران، روسیه، ترکیه و .... را می طلبد.

به گزارش چهل ماه نیوز، حجت الاسلام محمد صادقی امام جمعه موقت رشتخوار ظهر امروز در جمع پرشور نمازگزاران این هفته مسجد علی ابن ابی طالب رشتخوار ضمن تسلیت پیشاپیش اربعین حسینی گفت: امسال با توجه به شرایط پیش آمده بیماری منحوس کرونا و عدم امکان حضور در مراسم معنوی اربعین دل تمام هاشقان جریحه دار است.

و در ادامه، افزود: وقتی نگاه میکنیم به موضوع اربعین می بینیم، که واقعه بزرگ و عظیم بعد از عاشورا اربعین است که در بحث اتحاد، انسجام و همدلی جامعه اسلامی بسیار کارساز بوده است.

حجت الاسلام صادقی همچنین با اشاره به جریان ۲۰ میلیونی اربعین، گفت: به تمام دشمنان و کسانی که در تلاش هستند، مسئله اربعین را کم رنگ یا از بین ببرند، این هشدار را می دهیم که این حماسه هیچگاه از بین نخواهد رفت.

وی همچنین در ادامه در رابطبه به مسئله زعفران و مشکلات کشاورزان در این حوزه، گفت: طی ۲ تا ۳ سال اخیر که تورمی نبود، محصول زعفران با قیمت ۱۰ تا ۱۵ میلیون تومان خرید و فروش میشد، اما اکنون بهای این محصول بین ۵ تا ۶ میلیون تومان است.

حجت الاسلام صادقی با تاکید بر حمایت مسئولان از حوزه کشاورزی الخصوص زعفران گفت: طی چند روز اخیر خبرهای خوبی با پیگیری نمایندگان منطقه به گوش رسید که امیدواریم مجلس با تمصمیمات خوب در این حوزه و اجرای دولت زحمات کشاورزان عزیز بی ثمر و نتیجه نباشد.

خطیب موقت نماز جمعه رشتخوار در بخشی دیگری از سخنان خود به درگیری اخیر بین اذربایجان و ارمنستان اشاره کرد و اظهار داشت: این حادثه متاسفانه تا کنون بیش از ۱۰۰ کشته و ۲۵۰ زخمی در پی داشته است که این موضوع ورود جدی کش.رهای هماسیه همانند جمهوری اسلامی ایران، ترکیه، روسیه و … را می طلبد، با مذکره مشکل پیش آمده را حل و از ناامنی در منطقه و سوء استفاده رژیم سهیونیستی در جهت فروش سلاح های خود و درآمد زایی از این طریق جلوگیری کنند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
فروش سلاح با دامن زدن به درگیری آذربایجان و ارمنستان/ کشورهای همسایه جهت پایان دادن به اختلافات ورود کنند تلاش جهت احیای هنرهای منسوخ شده سنتی در رشتخوار/ ۵۵ پایگاه فرت بافی در رشتخوار فعالیت می‌کنند ۳ هزار تن انواع نهاده‌های یارانه دار در رشتخوار توزیع شده است اتصال بخش جنگل به مرکز رشتخوار به بیش از ۴ میلیارد اعتبار نیاز دارد فعالیت بیش از ۱/۴ درصد مراکز یادگیری کشور در خراسان رضوی رشتخوار نیازمند کمک معادن خواف در بحث اعتبارات جاده‌‌ای است عدم دريافت شبكه‌های دیجیتالی در رشتخوار ۲ کشته و یک مصدوم در پی برخورد پژو ۴۰۵ با تیر برق در رشتخوار دفاع مقدس چراغ پرفروز جامعه بشری است/ باید جانفشانی‌های این دوران در کشور ما زنده نگه‌داشته شود آغاز کشت محصول کلزا و کدوی پوست کاغذی در رشتخوار احراز هویت کالاهای ارائه شده در بستر پلتفرم‌های آگهی آنلاین فرمان آغاز مرحله نهایی دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج از سوی سردار نقدی/ نجات “جورج فلوید”سوژه بازی سازان بسیجی شد