بدون نظر
 
امام جمعه رشتخوار:
حفظ امنیت حاکم بر جامعه نیازمند کار جهادی است/امنیت امروز کشور را مدیون نیروی‌های مسلح هستیم
تاریخ انتشار : ۲۰ مهر ۱۳۹۹ در ۱۲:۵۲
 
امام جمعه رشتخوار گفت: ما امروز امنیت حاکم بر جامعه خود را مدیون تلاش های شبانه روزی و از خود گذشتگی های نیروی های جان بر کف نظامی و انتظامی هستیم.

به گزارش چهل ماه نیوز، خالقداد عرب فرماندار رشتخوار صبح امروز در جلسه هماهنگی هفته ناجا در محل سالن اجتماعات شهدای فرمانداری این شهرستان، با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، گفت: امنیتی که امروز در جامعه ما هست، به پاس زحمات سبز قامتان نیروی انتظامی است که به صورت شبانه روزی تلاش می کنند.

وی با تاکید بر اینکه در گذشته مردم منطقه، خواف و رشتخوار در ناامنی ایجاد شده قاچاقچیان سختی های زیادی را متحمل شدند، گفت: امنیت امروز اگر در کشور ما و منطقه ما ساری و جاری است به پاس تلاش های و زحمات نیروهای نظامی ماست، ما باید امروز در راستای پاس داشتن این نعمت بحث امنیت را پررنگ دنبال کنیم.

وی همچنین با اشاره به اینکه امروز در حوزه سلامت مسئولان باید خود الگوی مردم باشند، افزود: ما باید سفیران سلامت باشیم و به صورت مکرر تذکر دهیم چرا که بیماری منحوس کرونا در حوزه های مختلف باعث خسارت شده است، عامل بر این باشیم که ماسک را به صورت مستمر استفاده کنیم.

حجت الاسلام حسن جهانشیری امام جمعه رشتخوار نیز در این مراسم ضمن تسلیت ایام اربعین حسینی، رحلت نبی مکرم اسلام، شهادت امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا(ع) با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، گفت: ما امروز امنیت حاکم بر جامعه خود را مدیون تلاش نیروی های جان بر کفان نظامی و انتظامی هستیم.

امام جمعه رشتخوار با تاکید بر  اینکه حفظ امنیت حاکم بر جامعه نیازمند کار جهادی است، یادآور شد: مبارزه باهرج و مرج نیازمند تلاش های زیادی است که سبز قامتان نیروی انتظامی در این زمینه به صورت شبانه روزی در این راه تلاش می کنند.

داود حاتمیان فرمانده انتظامی رشتخوار در ادامه ضمن تسلیت ایام اربعین جسینی، گفت: امسال با توجه به برنامه نیروی انتظامی شعار سال هفته نیروی انتظامی با هم برای امنیت و سلامت تعیین شد.

حاتمایان نگاه امنیتی را رمز موقیت و پیشرفت جامعه عنوان کرد و افزود: امنیت یک نگاه ویژه می خواهد همه باید یک نگاه امنیتی داشته باشیم، چرا که همه راه پشرفت در یک جامعه امنیت است، مجموعه نیروی انتظامی در هر شرایطی برای امنیت تلاش می کنند.

وی در رابطه با برنامه های هفته نیروی انتظامی در این شهرستان اشاره کرد و یاداور شد: برنامه مختلفی از ظریق فضای مجازی در این ایام انجام می شود و در ۳ برنامه حضوری شامل غبارروبی مزار شهدا، صبحگاه مشترک و دیدار با ائمه جمعه که با رعایت تمام دستورالعمل های بهداشتی دنبال خواهد شده از جمله برنامه های هفته نیروی انتظامی در رشتخوار است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
حفظ امنیت حاکم بر جامعه نیازمند کار جهادی است/امنیت امروز کشور را مدیون نیروی‌های مسلح هستیم چغندر پاییزه علوفه‌ای برای نخستین بار در رشتخوار کاشته شد امروز مهمترین دغدغه مردم معیشت است/دولت در رابطه با رفع مشکلات اقتصادی و تورم به صورت جدی ورود کند ساخت بذرکار ریزدانه کار توسط صنعت گر خوش سلیقه رشتخواری موزه تاریخی خانه قرایی در رشتخوار فروش سلاح با دامن زدن به درگیری آذربایجان و ارمنستان/ کشورهای همسایه جهت پایان دادن به اختلافات ورود کنند تلاش جهت احیای هنرهای منسوخ شده سنتی در رشتخوار/ ۵۵ پایگاه فرت بافی در رشتخوار فعالیت می‌کنند ۳ هزار تن انواع نهاده‌های یارانه دار در رشتخوار توزیع شده است اتصال بخش جنگل به مرکز رشتخوار به بیش از ۴ میلیارد اعتبار نیاز دارد فعالیت بیش از ۱/۴ درصد مراکز یادگیری کشور در خراسان رضوی رشتخوار نیازمند کمک معادن خواف در بحث اعتبارات جاده‌‌ای است عدم دريافت شبكه‌های دیجیتالی در رشتخوار