بدون نظر
 
در سومین روز از هفته دولت؛
۶ طرح عمرانی خدماتی در رشتخوار افتتاح و بهره برداری شد
تاریخ انتشار : ۰۴ شهریور ۱۳۹۹ در ۱۵:۲۷
 
رشتخوار_صبح امروز همزمان با سومین روز از هفته دولت 6 طرح عمرانی خدماتی با اعتباری بالغ بر بر 5 میلیارد تومان در روستاهای بخش مرکزی رشتخوار افتتاح و بهره برداری شد.

به گزارش چهل ماه نیوز، صبح امروز همزمان با سومین روز از هفته دولت ۶ طرح عمرانی خدماتی با اعتباری بالغ بر بر ۵ میلیارد تومان در روستاهای بخش مرکزی رشتخوار افتتاح و بهره برداری شد.

افتتاح طرح احیاء و مرمت قنات کلپوک روستای براکوه رشتخوار

صبح امروز در سومین روز از هفته دولت پروژه احیاء و مرمت قنات کلپوک روستای براکوه با اعتبار ۳۳۰۰ میلیون ریال و حجم کار ۲۰۰۰ هزار متر صبح امروز همزمان با سومین روز از هفته دولت با حضور جمعی از مسئولان در شهرستان رشتخوار افتتاح شد.

افتتاح و بهره برداری پروژه آسفالت معابر روستای براکوه رشتخوار  

صبح امروز در سومین روز از هفته دولت با حضور مسئولین دستگاه های اجرایی رشتخوار، پروژه آسفالت معابر روستای براکوه با اعتبار ۴۵۰۰ میلیون ریال و حجم ۵۲۰۰ مترمربع افتتاح و بهره برداری شد.

افتتاح واحد مسکن مددجویی در روستای بازه عاشقان رشتخوار

صبح امروز در سومین روز از هفته دولت با حضور جمعی از مسئولین دستگاه های اجرایی رشتخوار، یک واحد مسکن مددجوی تحت پوشش بهزیستی با اعتبار ۶۸ میلیون تومان و مساحت بیش از ۵۰ مترمربع، با مشارکت خیرین و همت گروه های جهادی سپاه در روستای بازه عاشقان این شهرستان افتتاح شد.

 افتتاح ۴ پروژه مخابراتی در رشتخوار/ ۵ کیلومتر فیبر نوری در روستای نوق بهره برداری شد

در سومین روز از هفته دولت با حضور جمعی از مسئولان، بصورت یکپارچه ۴ پروژه مخابراتی در روستای نوق شهرستان رشتخوار افتتاح و بهره برداری شد.

قابل ذکر است این پروژه ها عبارتند از سایت BTS در روستاهای دریز ، چاهشورک ، بندازبک و ۵ کیلومتر فیبر نوری در روستای نوق که با اعتباری بالغ بر ۲۹ میلیارد ریال به بهره برداری رسیدند.

پروژه سیستم نوین کشاورزی آبیاری تحت فشار

صبح امروز در سومین روز از هفته دولت با حضور مسئولین دستگاه های اجرایی شهرستان، پروژه سیستم نوین کشاورزی آبیاری تحت فشار با اعتبار ۸۸۰ میلیون تومان در ۱۲۸ هکتار از مزارع روستای دولت آباد رشتخوار افتتاح و بهره برداری شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
۶ طرح عمرانی خدماتی در رشتخوار افتتاح و بهره برداری شد امکان کوتاه شدن مسیر ارتباطی بخش جنگل به مرکز رشتخوار تنها با ۸ کیلومتر/ ۱۵۰ میلیون اعتبار جهت راه اندازی حوزه علمیه در رشتخوار تعلق گرفت ۴ طرح و پروژه عمرانی در رشتخوار افتتاح و کلنگ زنی شد افتتاح و کلنگ زنی ۳۵ طرح عمرانی، خدماتی در رشتخوار ۷۵۰ هکتار ار اراضی کشاورزی رشتخوار زیر کشت محصول چغندر قند مراسم عزاداری اولین روز ماه محرم در رشتخوار برگزار شد ۴ کشته و مصدوم در برخورد خودروی سواری نیسان با پراید در رشتخوار سرانجام برخی چهره‌های معروفی که سیدالشهدا(ع) را یاری نکردند چه شد؟  آغاز پویش ملی “آماده باش” در رشتخوار دومین روز از کنکور سراسری در رشتخوار نخستین روز کنکور ۹۸ در رشتخوار برگزار شد+ تصاویر برداشت محصولات جالیزی در سطح ۳۰۰ هکتار ار اراضی کشاورزی رشتخوار