بدون نظر
 
در نخستین روز از هفته دولت؛
افتتاح و کلنگ زنی ۳۵ طرح عمرانی، خدماتی در رشتخوار
تاریخ انتشار : ۰۲ شهریور ۱۳۹۹ در ۱۳:۲۶
 
رشتخوار_ عرب گفت: هم‌زمان با هفته دولت بیش از 35 طرح عمرانی خدماتی در رشتخوار با اعتباری بالغ بر 300 میلیارد ریال افتتاح و کلنگ زنی می‌شود، امروز در نخستین روز از هفته دولت بخش دیالیز بیمارستان حضرت زهرا(س) این شهرستان با اعتبار یالغ بر 300 میلیون تومان کلنگ زنی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح توس؛ خالقداد عرب فرماندار رشتخوار در حاشیه مراسم کلنگ زنی راه‌اندازی بخش دیالیز رشتخوار در بیمارستان حضرت زهرا(س) این شهرستان، با تسلیت ایام حزن اندوه و گرامیداشت خاطر شهیدان رجایی و باهنر، گفت:  هم‌زمان با هفته دولت بیش از ۳۵ طرح عمرانی خدماتی در رشتخوار افتتاح و کلنگ زنی می‌شود.

وی در ادامه با اشاره به اینکه از این تعداد طرح ۱۸ طرح کلنگ زنی در رشتخوار خواهد بود، افزود: بخش دیالیزرشتخوار  بااعتباری بالغ‌بر ۳۰۰ میلیون تومان کلنگ زنی می‌شود که امیدواریم به‌زودی شاهد راه‌اندازی این بخش و بهره‌مندی بیماران دیالیزی این شهرستان از امکانات این بخش باشیم.

وی در ادامه ضمن تقدیر از زحمات پزشکان در رشتخوار با تبرک سالروز یکم شهریورماه روز پزشک گفت: حضور و فعالیت جامعه پزشکی در شرایط کنونی یک جهاد فی سبیل الله است، که الحق و انصاف جامعه پزشکی ما از ابتدای آغاز بیماری کرونا مجدانه و خالصانه پای‌کار بودند.

اشترایه مدیر شبکه بهداشت و درمان رشتخوار قول راه‌اندازی این بخش را در کمتر از ۳ ماه آینده داد، و افزود: هم‌اکنون دستگاه‌های بخش دیالیز تأمین و محض اتمام ساخت بخش دیالیز این مکان مجهز و آماده خدمات به بیماران دیالیزی خواهد بود.

رشتخوار دارای ۱۷ بیمار دیالیزی است، که برای انجام معالجات خود در هفته چندین نوبت بالاجبار به شهرستان‌های هم‌جوار مراجعه می‌کنند.

غبار روبی مزار شهدا، دیدار با امام جمعه رشتخوار و امام جمعه فتح آباد این شهرستان از دیگر برنامه نخستین روز از هفته دولت در رشتخوار بود.


انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
افتتاح و کلنگ زنی ۳۵ طرح عمرانی، خدماتی در رشتخوار ۷۵۰ هکتار ار اراضی کشاورزی رشتخوار زیر کشت محصول چغندر قند مراسم عزاداری اولین روز ماه محرم در رشتخوار برگزار شد ۴ کشته و مصدوم در برخورد خودروی سواری نیسان با پراید در رشتخوار سرانجام برخی چهره‌های معروفی که سیدالشهدا(ع) را یاری نکردند چه شد؟  آغاز پویش ملی “آماده باش” در رشتخوار دومین روز از کنکور سراسری در رشتخوار نخستین روز کنکور ۹۸ در رشتخوار برگزار شد+ تصاویر برداشت محصولات جالیزی در سطح ۳۰۰ هکتار ار اراضی کشاورزی رشتخوار   انتظار ۱۷ ساله مردم یک روستا برای آسفالت/ “دریز” همچنان بدون راه دسترسی مناسب دوران اسارت اُبهت نیرو‌های سازمان منافقین را شکستند رشتخوار به‌عنوان منطقه هدف آبادانی و پیشرفت بنیاد مستضعفان انتخاب شد