بدون نظر
 
معضلی که درخواست چندساله مردم از مسئولان است؛
پرسی‌زنی سگ‌های ولگرد معضلی ادامه‌دار برای شهروندان در رشتخوار + تصاویر
تاریخ انتشار : ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ در ۱۳:۳۶
 
سایه ترس مردم از حضور سگ‌های ولگرد و عدم توجه کافی توسط مسئولان به این موضوع چندین سال است که ساکنین و شهروندان شهر رشتخوار را گلایمند کرده است.

به گزارش چهل ماه نیوز، سایه ترس مردم از حضور سگ‌های ولگرد و عدم توجه کافی مسئولان به این موضوع چندین سال است که ساکنین و شهروندان شهر رشتخوار را در پی وجود این مشکل گلایه‌مند کرده است.

امین تنهایی یکی شهروندان شهر رشتخوار با اشاره به اینکه سگ‌های ولگرد و پرسه زنی شبانه‌روزی در سطح شهر باعث صلب آسایش شهروندان در این شهر شده است، گفت: چندین سال است که مردم تقاضا جدی جهت جمع‌آوری سگ‌های ولگرد در سطح شهر رشتخوار از مسئولان رادارند، اما حضور سگ‌های ولگرد همچنان در سطح شهر باقی است، و مردم از عدم توجه کافی به این مسئله گلایه‌مند هستند.

رضا کبیریان، دیگر ساکن شهر رشتخوار با اشاره به اینکه ساکنین محدوده خیابان شفا در این شهر چندین بار مشکل سگ‌های ولگرد را اطلاع‌رسانی کردند، و نتیجه‌ای در برنداشته است، گفت: تردد شهروندان در شب الخصوص برای بانوان همراه با ترس از حضور سگ‌ها ولگرد است، که این مسئله زمان زیادی است که پابرجاست.

وی با درخواست از رسیدگی مسئولان در این رابطه، گفت: معضل سگ‌های ولگرد و پرسه زنی این حیوانات در سطح شهر علاوه بر مشکلات ترس و وحشت شهروندان، باعث ایجاد بیماری‌ها گوناگون خواهد شد.

هوشمند دیگر ساکن این شهر، گفت: پرسه زنی سگ‌های ولگرد در محدوده خیابان امام خمینی شهر رشتخوار علاوه بر مشکلات ترس و وحشت برای ساکنین در این محدوده باعث صلب آسایش در شب برای شهروندان شده است.

خانم ربانی از ساکنان مسکن مهر رشتخوار در گفت‌وگو با خبرنگار ما نیز با درخواست از رسیدگی، مسئولان شهرداری در رابطه با حل مشکل حضور سگ‌های ولگرد در سطح شهر رشتخوار گفت: بارها برای خرید در شب شهروندان و الخصوص بانوان در مسکن مهر با برخورد با سگ‌های ولگرد امکان خرید یا انجام کار خود را نداشته‌اند.

پیگیری جمع آوری سگ های ولگرد در رشتخوار تا هفته آینده

حمیدرضا موسوی رئیس شورای شهر رشتخوار در پی بیان مشکلات شهروندان در پی حضور سگ‌های ولگرد در این شهر، گفت: با هماهنگی انجام‌شده در هفته آینده ستاد اتلاف سگ‌های ولگرد، در شهرداری رشتخوار با مدیریت شهردار شبکه بهداشت، نمانده فرمانداری، دامپزشکی انجام می‌شود و برای این قضیه،  تصمیم‌گیری نهایی انجام خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه  تاکنون بحث پیگیری جمع‌آوری سگ های ولگرد بر عهده پیمانکار بوده است، گفت: کار جمع‌آوری سگ‌های ولگرد طی مدت ۵ تا ۶ ماه گذشته توسط پیمانکار انجام‌نشده، که با دعوت از پیمانکار در جلسه هفته آینده سگ‌های ولگرد از سطح شهر جمع‌آوری و مستندات ان به شهروندان اطلاع‌رسانی خواهند شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
پرسی‌زنی سگ‌های ولگرد معضلی ادامه‌دار برای شهروندان در رشتخوار + تصاویر ۱۲۸ سری جهزیه به نو عروسان نیازمند رشتخواری اهدا شد تأمین اعتبار ۶ میلیاردی برای اجرای محور خواف به تربت‌حیدریه برداشت همراه با فرآوری محصول پسته در رشتخوار+تصاویر برداشت خیار سبز از مزارع کاریزک در رشتخوار نامه فعالان فضای مجازی به مجلس درباره کارنامه پراشکال وزیر ارتباطات در حوزه فضای مجازی دست خبیث رژیم صهیونیستی این بار از آستین فرانسه خارج شد/ دنیای غرب و کشور فرانسه مدعیان دروغین آزادی بیان هستند اهانت نشریه فرانسوی به ساحت پیامبر(ص) نشان ضعف دنیای استکبار است توزیع ۳۵۰ بسته لوازم‌التحریر بین دانش آموزان نیازمند رشتخوار خط تولید پودر گوجه فرنگی در رشتخوار راه‌اندازی شد نواختن زنگ آغاز سال تحصیلی جدید در رشتخوار مدارس رشتخوار به صورت حضوری دایر است/خانواده‌ها مطمئن باشند رعایت دستورالعمل های بهداشتی اولویت اصلی آموزش و پرورش است