بدون نظر
 
مدیر آموزش و پرورش رشتخوار:
مدارس رشتخوار به صورت حضوری دایر است/خانواده‌ها مطمئن باشند رعایت دستورالعمل های بهداشتی اولویت اصلی آموزش و پرورش است
تاریخ انتشار : ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ در ۰۸:۱۸
 
مدیر آموزش و پرورش رشتخوار گفت: خانواده ها مطمئن باشند رعایت تمامی دستور العمل های بهداشتی اولویت اصلی آموزش وپرورش است و مدیران مدارس در سرتاسر شهرستان در جلسه توجیهی با حساسیت های موجود آشنا شده اند.

محمود ذباح مدیر آموزش و پرورش رشتخوار در گفت و گو با چهل ماه نیوز، گفت: با توجه به اینکه وضعیت بیماری کرونا در رشتخوار در وضعیت نارنجی است، کلاسهای درس در مدارس این شهرستان به صورت حضوری برگزار می شود.

وی با بیان اینکه ۷۵ درصد مدارس رشتخوار جمعیتی زیر ۵۰ نفر دارد و امکان برگزاری کلاس حضوری با رعایت دستورالعمل هی بهداشتی در این مدارس وجود دارد، گفت: در مدارس شهری که تراکم جمعیتی بالایی دارد مدیران مدارس با گروه بندی کلاس و زوج و فرد کردن حضور دانش آموزان زمینه حضور امن دانش آموزان را فراهم می‌کنند و برنامه حضور دانش آموزان را به اطلاع خانواده ها می رسانند.

ذباح اذعان داشت: کتاب های درسی مقطع ابتدایی در اختیار مدیران مدارس قرار گرفته و در اولین روز بازگشایی در بین دانش آموزان توزیع خواهد شد دیگر مقاطع نیز در همین هفته کتاب های خود را دریافت می نمایند.

وی در ادامه، افزود: در تمامی مدارس سطح شهرستان بستر اینترنت برقرار گردیده وهم زمان با آموزش های حضوری آموزش های مکمل نیز در فضای مجازی انجام خواهد شد.

ذباح یاداور شد: خانواده ها مطمئن باشند رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی اولویت اصلی آموزش وپرورش است و مدیران مدارس شهرستان در جلسه ی توجیهی با حساسیت های موجود آشنا شده اند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
مدارس رشتخوار به صورت حضوری دایر است/خانواده‌ها مطمئن باشند رعایت دستورالعمل های بهداشتی اولویت اصلی آموزش و پرورش است پیش بینی برداشت ۳۶۰۰ تن پسته از باغات رشتخوار شناسایی ۳ واحد متخلف صنفی در رشتخوار آيين سنتی شام غریبان حسینی در رشتخوار عزاداری عاشورای حسینی در نقاط مختلف رشتخوار عصبانیت لشکر رسانه‌ای غرب از رسانه یک نفره‌ای که تمدن دینی را به تصویر کشید/ تمدن نوینی که مرجع آن با صدها میلیون پیرو، مقلد دستورات علمی است پرداخت مطالبات زعفران‌کاران رشتخوار تا ۱۰ روز آینده ساخت ۲۵۰۰ واحد مسکونی مددجویان تا پایان سال در خراسان رضوی برخورد شدید خودروی روا با پژو پارس در رشتخوار ۶ مصدوم برجای گذاشت + تصاویر ۶ طرح عمرانی خدماتی در رشتخوار افتتاح و بهره برداری شد امکان کوتاه شدن مسیر ارتباطی بخش جنگل به مرکز رشتخوار تنها با ۸ کیلومتر/ ۱۵۰ میلیون اعتبار جهت راه اندازی حوزه علمیه در رشتخوار تعلق گرفت ۴ طرح و پروژه عمرانی در رشتخوار افتتاح و کلنگ زنی شد