وی در تکمیل این مطلب، افزود: اساس کار مجموعه کمیته امداد امام خمینی ره بررسی مسائل مردم نیست بلکه ما در مجموعه کمیته امداد به دنبال حل مسئله مردم هستیم.

آسوده در ادامه یادآور شد: در رابطه با سومین مسئله مردمی کردن کارهاست چراکه پیشرفت بدون مشارکت مردم محال است، تصدی‌گری باعث پیشرفت نمی‌شود و وظیفه حاکمیت فراهم کردن فرصت تحول بنیادی توسط مردم است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره)استان خراسان رضوی در ادامه افزود: ما در خراسان رضوی بالغ‌بر ۲۰۰ هزار خانواده تحت پوشش‌داریم در این شرایط کرونا کمیته امداد در کنار سایر ارگان‌ها فعالیت خوبی درزمینهٔ قرارگاه مواسات و همدلی از خود نشان داده است.

وی در رابطه با توزیع بسته‌های حمایتی معیشتی در سطح استان در راستای رزمایش مواسات و همدلی گفت: در مرحله اول رزمایش بیش از ۶۰۰ هزار بسته معیشتی طبق اعلام آمار امور مساجد استان با کمک نهادهای انقلابی در سطح استان توزیع شد و در مرحله دوم نیز به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد که حدود ۱۷۰ هزار نفر هستند، از بعد از عید غدیر کار توزیع بسته‌های معیشتی بین این خانواده را آغاز و تا اواسط مهرماه بین تمامی این خانواده توزیع خواهیم کرد.

وی افزود: سال گذشته بیش از ۱۲ هزار فرصت شغلی در سطح استان ایجاد شد، که امسال ۱۵ هزار تعهد ایجاد شغل در سطح استان را خواهیم داشت، نزدیک به ۶ میلیارد اعتبار  در سال گذشته به شهرستان رشتخوار تعلق گرفت، که امسال این رقم به ۹ میلیارد تخصیص افزایش پیدا کده است.

آسوده یادآور شد: در بحث مسکن نیز بنا داریم ۲۵۰۰ واحد دیگر در سال ۱۳۹۹ در مناطق روستایی با کمک بنیاد مسکن و سایر نهادها و همچنین در مناطق شهری که شرایط زمین را دارند، بسازیم.

انتهای پیام/