بدون نظر
 
امام جمعه رشتخوار:
دست خبیث رژیم صهیونیستی این بار از آستین فرانسه خارج شد/ دنیای غرب و کشور فرانسه مدعیان دروغین آزادی بیان هستند
تاریخ انتشار : ۲۱ شهریور ۱۳۹۹ در ۱۴:۴۸
 
امام جمعه رشتخوار، با اشاره به اهانت نشریه فرانسوی به ساحت، پیامبر گرامی اسلام، گفت: با توجه به اینکه در چند سال اخیر آمریکا و هم‌پیمانانش در میدان‌های مختلف شکست‌خورده‌اند، لذا چاره‌ای جز طرح موضوعات از این قبیل برای انحراف افکار مردم ندارند.

به گزارش چهل ماه نیوز، حجت‌الاسلام حسن جهانشیری امام‌جمعه رشتخوار ظهر امروز در جمع نمازگزاران این هفته مسجد علی ابن ابی‌طالب شهر رشتخوار با توجه به اهانت اخیر نشریه فرانسوی به ساحت پیامبر گرامی اسلام گفت: دست خبیث رژیم صهیونیستی این بار از آستین فرانسه خارج شد.

وی با تأکید بر اینکه خباثت کفار در رابطه با این مسئله بیش از ۱۶ ستا است که دنبال می‌شود، اظهار داشت: ۱۶ سال است که ایادی صهیونیسم و آمریکا به دنبال این احانت ها هستند، که ما به‌عنوان کسی که اعتقاد داریم به پیامبر گرامی اسلام آن را محکوم می‌کنیم.

امام‌جمعه رشتخوار با اشاره به اینکه دنیای غرب و کشور فرانسه مدعیان دروغین آزادی بیان هستند، اظهار داشت: اگر فرانسه مدعی آزادی بیان است، چرا هزاران جلیقه زرد معترض را در این کشور کشته یا زخمی کرده است، چرا کسی جرات توهین به هولوکاس را ندارد و با او برخورد می‌شود.

وی این اقدامات کفار را نشان خشم آن‌ها عنان کرد و یادآور شد: با توجه به اینکه در چند سال اخیر آمریکا و هم‌پیمانانش در میدان‌های مختلف شکست‌خورده‌اند، لذا چاره‌ای جز  در بحث نرم‌افزاری و مطبوعات این موضوعات را مطرح و ذهنیت مردم را ای این طریق منحرف کنند.

حجت‌الاسلام جهانشیری همچنین با انتقاد به اینکه برخی در داخل چشم امید به رأی آوردن جوی بایدنت و از سر گرفتن برجام هستند، گفت: این‌ها انسان‌هایی نیستند، که ما به آن‌ها خوشبینانه نگاه کنیم، آن‌ها عروسک‌های خیمه‌شب‌بازی رژیم صهیونیستی هستند، ما باید امروز هرگونه آمادگی لازم را با هوشیاری کامل در برابر دسیسه دشمن داشته باشیم، تا خدای‌ناکرده به ضرر جمهوری اسلامی تمام نشود.

وی همچنین با اشاره به دنبال شدن آموزش دانش آموزان از طریق فضای مجازی، گفت: مسئولین باید در این مسئله با برنامه‌ریزی دقیق ورود و بحث آموزش دانش آموزان را به نحو احسنت دنبال کنند، خانواده‌ها نیز به‌صورت کامل به برنامه‌ریزی دقیق بحث حضور دانش آموزان را در ابن فضا دنبال کنند.

امام‌جمعه رشتخوار همچنین با اشاره به اینکه همه ما امروز مدیون شهدا و ایثارگران هستیم، یادآور شد: در بحث یادمان شهدای شهر رشتخوار اقداماتی خوبی صورت گرفته است، مسئولان نباید بی‌توجه باشد مسئولان باید درصحنه باشند و قدردان زحمات شرایط و امکانات نظام و رهبری باشند.

انتهای پیام/

 

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
دست خبیث رژیم صهیونیستی این بار از آستین فرانسه خارج شد/ دنیای غرب و کشور فرانسه مدعیان دروغین آزادی بیان هستند اهانت نشریه فرانسوی به ساحت پیامبر(ص) نشان ضعف دنیای استکبار است توزیع ۳۵۰ بسته لوازم‌التحریر بین دانش آموزان نیازمند رشتخوار خط تولید پودر گوجه فرنگی در رشتخوار راه‌اندازی شد نواختن زنگ آغاز سال تحصیلی جدید در رشتخوار مدارس رشتخوار به صورت حضوری دایر است/خانواده‌ها مطمئن باشند رعایت دستورالعمل های بهداشتی اولویت اصلی آموزش و پرورش است پیش بینی برداشت ۳۶۰۰ تن پسته از باغات رشتخوار شناسایی ۳ واحد متخلف صنفی در رشتخوار آيين سنتی شام غریبان حسینی در رشتخوار عزاداری عاشورای حسینی در نقاط مختلف رشتخوار عصبانیت لشکر رسانه‌ای غرب از رسانه یک نفره‌ای که تمدن دینی را به تصویر کشید/ تمدن نوینی که مرجع آن با صدها میلیون پیرو، مقلد دستورات علمی است پرداخت مطالبات زعفران‌کاران رشتخوار تا ۱۰ روز آینده