بدون نظر
 
امام جمعه رشتخوار:
وحدت عامل شکست دشمنان است/ آمریکای جنایتکار به زودی خودش از منطقه خارج خواهد شد
تاریخ انتشار : ۰۳ مرداد ۱۳۹۹ در ۱۴:۳۴
 
امام جمعه رشتخوار با تاکید بر اینکه برای خروج آمریکا نیازمند اتحاد و همدلی در منطقه هستیم، گفت: درسی که از عملیات مرصاد می‌توان گرفت، این است که باید همیشه به دنبال همدلی و وحدت باشیم، سپاه، ارتش، بسیج و نیروهای مردمی ما در بحث عملیات مرصاد وحدت ایجاد کردند و این وحدت و همدلی باعث شکست دشمن شد.

به گزارش چهل ماه نیوز، حجت الاسلام حسن جهانشیری امام جمعه رشتخوار ظهر امروز در جمع پرشور نمازگزاران این هفته مسجد علی ابن ابی طالب رشتخوار، با گرامیداشت ۵ مرداد ماه سالروز برگزاری اولین نماز جمعه کشور، گفت: شرکت در نماز جمعه باعث آسان شدن آتش دوزخ و بخشودگی گناهان خواهد شد.

وی در ادامه این مطلب افزود: نماز جمعه باید قدرت هرچه بیشتر دنبال شود و کسانی که در این مسیر کوتاهای می‌کنند خودشان در واقع متضرر خواهند شد.

امام جمعه رشتخوار همچنین با گرامیداشت سالروز عملیات غرور آفرین عملیات مرصاد گفت: درسی که از عملیات مرصاد می‌توان گرفت، این است که باید همیشه به دنبال همدلی باشیم، سپاه، ارتش، بسیج و نیروهای مردمی در بحث عملیات مرصاد وحدت ایجاد کردند و این باعث شکست دشمن شد.

حجت الاسلام جهانشیری همچنین با توجه به قرار گرفتن در آستانه روز عرفه، گفت: ما امروز باید در امتداد راه عاشورا نقش ایفا کنیم و در روز عرفه به وظیفه دینی و عبادی خود عمل کنیم.

وی همچنین در رابطه با پیروزهای مقتدرانه سوریه در جبهه های داخلی و خارجی، گفت: سفر سرلشکر باقری به سوریه یک سری پیام هایی داشت، اینکه این تعامل این پیام را به مردم سوریه و بشاراسد داد، که ملت سرافزار ایران اسلامی هیچگاه هم‌پیمانان خود را تنها نخواهد گذاشت، و یک پیام به آمریکا و رژیم سهیونستی داشت که هیچگاه ایران اسلامی اجازه نخواد داد، تا آنها به اهداف پلید خود برسند.

خطیب نماز جمعه رشتخوار، با اشاره به اینکه به زودی آمریکا خودش از منطقه خارج خواهد شد، گفت: حامیان تروریست ها، عربستان سعودی و .. در منطقه این را فهمیدند، که ایران تنها به دنبال تمایت ارضی، سوریه و عراق است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
وحدت عامل شکست دشمنان است/ آمریکای جنایتکار به زودی خودش از منطقه خارج خواهد شد ادوات راهداری رشتخوار دچار فرسودگی است ایستگاه هواشناسی رشتخوار در انتظار تأمین بودجه وضعیت فوق قرمز بیماری کرونا در رشتخوار/ افزایش مبتالایان به کرونا در رشتخوار نگران کننده است برداشت ۲۰ هزار تن گندم در رشتخوار مهمترین رسالت شورای نگهبان پاسداری و حراست از اسلامیت و جمهوریت نظام است «تعرض به یک زن» باند «امیر آلمانی» را لو داد/ اعضای این باند چرا به اعدام محکوم شدند؟ بازداشت ۵ نفر به دلیل تدارک عروسی در رشتخوار شبکه شاد، مهمان اوقات فراغت ۷۰۰ دانش آموز رشتخواری در تابستان عفاف و حجاب گران‌بها‌ترین سرمایه برای کسب امنیت اجتماعی است عفاف و حجاب سدی محکمی در مقابل تهاجم فرهنگی دشمن است/ رشتخوار نیازمند پارک مخصوص بانوان جهت گذران اوقات فراغت بانوان است مادر شهید احمدی مهمان فرزند شهیدش شد