بدون نظر
 
سرپرست محیط زیست رشتخوار خبر داد؛
دستگیری شکارچی سابقه دار در طبیعت رشتخوار
تاریخ انتشار : ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ در ۱۴:۲۴
 
سرپرست محیط زیست رشتخوار گفت: در پی گشت‌های مشترک با نیروی انتظامی شهرستان طی هفته گذشته در منطقه شکار ممنوع بزمای رشتخوار، یک شکارچی حرفه ای از شهرستان های همجوار دستگیر و تحویل مراجع قضایی شد.

به گزارش چهل ماه نیوز، جواد گلچین رئیس اداره محیط زیست رشتخوار گفت: در پی گشت‌های مشترک با نیروی انتظامی شهرستان در طی هفته گذشته در منطقه شکار ممنوع بزمای رشتخوار پس از رصد اطلاعاتی حضور یک شکارچی حرفه ای از شهرستان های همجوار در منطقه تایید شد.

وی در ادامه افزود: در پی این حضور در یک اقدام غافلگیرانه مامورین محیط زیست و نیروی انتظامی موفق به دستگیری متخلفین شدند. که از ناحیه ایشان یک قبضه سلاح تک لول قاچاق و ۶ تیر فشنگ چهار پاره و ۲ دستگاه دوربین چشمی شکاری کشف گردید.

پلچین در تشریح این خبر افزود: متاسفانه شکارچیان قبل از دستگیری با سلاح ساچمه زنی با فشنگ چهار پاره به گله قوچ و میش وحشی تیراندازی کردند، که  پس از بررسی محیط بانان یک راس میش وحشی زخمی در منطقه مشاهده گردید.

شایان ذکر است، که فشنگ های چهار پاره دارای تعداد زیادی ساچمه کوچک بوده و زمان شلیک پخش می شود و امکان زخمی کردن تمام جیوانات گله را دارد.

پرونده مربوطه تحویل مراجع قضایی گردید و شکارچیان مورد پیگیرد قانونی قرار گرفتند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
دستگیری شکارچی سابقه دار در طبیعت رشتخوار ذبح بیش از ۵۵ راس دام به نیت سلامتی مدافعین سلامت در رشتخوار مشاهده گونه کمیاب سمور سنگی در رشتخوار رفتار دولت نژادپرست آمریکا را محکوم و از حرکت مردم حمایت می‌کنیم غرق شدن جوان ۱۹ ساله رشتخواری در استخر ذخیره آب کشاورزی اهدای ۹ شی تاریخی به خانه موزه قرائى در رشتخوار +تصاویر کشت هندوانه دیم معجزه‌ای در دل مزارع کشاورزی رشتخوار آمریکا با موذی‌گری به دنبال جبران شکست‌های خود در منطقه است/ مزاحمت‌ برای هواپیمای مسافربری با هدف ایجاد تقابل بین ایران و سوریه بود کلنگ احداث المان شهدای گمنام در رشتخوار به زمین خورد وحدت عامل شکست دشمنان است/ آمریکای جنایتکار به زودی خودش از منطقه خارج خواهد شد ادوات راهداری رشتخوار دچار فرسودگی است ایستگاه هواشناسی رشتخوار در انتظار تأمین بودجه