بدون نظر
 
امام جمعه رشتخوار:
گرانی‌های اخیر نارضایتی مردم را به دنبال داشته است/ مردم باید اقدامات مسئولان در رسیدگی به مشکلات را لمس کنند
تاریخ انتشار : ۰۶ تیر ۱۳۹۹ در ۱۵:۴۵
 
امام جمعه رشتخوار گفت: در شرایط کنونی برخی دارند سو استفاده می کنند از شرایط موجود، انتظار ما از مجلس، دولت و قوه قضائیه این است که دست به کار شوند، مردم باید لمس کنند، که مسئولان به فکر حل مشکلات هستند.

به گزارش چهل ماه نیوز، امام جمعه رشتخوار ظهر امروز در جمع پرشور نمازگزاران این هفته مسجد علی ابن ابی زالب رشتخواربا گرامیداشت یاد و خاطر شهدای نیروی انتظامی، و شهدای ترور در کشور گفت: ما ۱۷ هزار شهید ترور داریم، امروز بحث حقوق بشر آمریکایی که مطرح می شود، آمریکا جنایتکار در ۳ جبهه اقدامات خربکارانه انجام می‌دهد، یکی در جامعه درونی خود آمریکا و ظلم ها و ستم هایی که به سیاه پوستان تحمیل می‌کنند.

وی در تکمیل مطلب افزود: در بحث جامعه جهانی اگر عملکرد آمریکا را مورد بررسی قرار دهیم، می بینیم که در ۵ قاره آنها اثر گذار بوده اند، و تقریبا در ۹۰ کشور اقدامات خرابکارانه انجام  و به انها حمله کردند.

وی با اشاره به نقش مخرب آمریکا بر کشور ما نیز گفت: آمریکای جنایتکار در زمان رژیم پهلوی از رژیم پهلوی و ساواک حمایت می‌کرد و بعد از پیروزی انقلاب، ایران اسلامی را در شرایط تحریم قرار داد و کاری کرد که ما شهدای ترور داشته باشیم و در واقع در جبهه های دیگر از منافقین حمایت و انها را بر علیه ما مسلح، تشویق و جنگ ۸ ساله دفاع مقدس را بر ما تحمیل کرد.

امام جمعه رشتخوار با اشاره به اینکه امروز شرایط برای ما با تلاش هاش سربازان گمنام امام زمان عج تغییر کرده است، گفت: کشور ما امروز الجمدالله با تلاش‌های سربازان گمنام امام زمان(عج) در شرایط ابر قدرتی قرار گرفته است.

وی در ادامه با اشاره به مشکلات گرانی حاکم بر کشور نیز در ادامه، گفت: در شرایط کنونی توقع ما از قوه قضائیه این است که ورود جدی در برخورد و شناسایی اختلاس گران است، بحث نظارت جدی بر بازار را مردم باید لمس کنند و بدانند که مسئولان به فکر مردم هستند.

حجت الاسلام جهانشیری یادآور شد: باید یک عظم جدی و راسخ اتحاذ شود تا مبارزه شود با قاچاق کالا با صادرات نابه هنگام چه دلیلی است که یک شبه یک ماشین ۳۰ میلیون افزایش قیمت داشته باشد.

خطیب نماز جمعه رشتخوار تصریح کرد: برخی از شرایط کنونی کشور دارند سو استفاده می کنند، انتظار ما از مجلس و دولت محترم و قوه قضائیه این است که دست به کار شوند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
گرانی‌های اخیر نارضایتی مردم را به دنبال داشته است/ مردم باید اقدامات مسئولان در رسیدگی به مشکلات را لمس کنند اجرای طرح مدرسه پویا در یکی از مدارس عشایری رشتخوار برای اولین بار در کشور کشت ۲۵۰۰ هکتاری پنبه در مزارع رشتخوار برخورد با رانت‌خواران و دانه‌درشت‌ها مردم را به توسعه عدالت امیدوار کرد/ مجلس انقلابی از اقدامات امیدبخش قوه قضائیه حمایت می‌کند طرح المان شهدای گمنام در رشتخوار هنوز اجرایی نشده است شناسایی و برخورد با ۵ واحد متخلف آرایشگری در رشتخوار حوزه علمیه سنگر تبلیغی، فرهنگی جامعه است/ مهلت ثبت‌نام در مراکز حوزه علمیه تا ۶ تیرماه ادامه دارد امنیت و معیشت؛ دو خواسته مهم مردم کردستان کرد کُشی؛ رسم جنایتکاران پژاک فرار از ارتفاعات آلانه و حاجی عمران در پی حملات دو روز گذشته سپاه آمریکا تنها به دنبال نام ایالت متحده است، هیچ اتحادی بین آنها وجود ندارد سوگواری مردم رشتخوار در سالروز شهادت صادق آل محمد (ع)