بدون نظر
 
رئیس شبکه بهداشت و درمان رشتخوار گفت:
وضعیت فوق قرمز بیماری کرونا در رشتخوار/ افزایش مبتالایان به کرونا در رشتخوار نگران کننده است
تاریخ انتشار : ۲۹ تیر ۱۳۹۹ در ۱۲:۵۴
 
اشترایه، با تاکید بر استفاده عموم شهروندان از ماسک و عدم حضور در اجتماعات، گفت: طی دو هفته اخیر آمار مبتلایان به بیماری کویید 19 در رشتخوار روند صعودی و نگران‌کننده‌ای در پیش گرفته و بستری شدن بیماران با علائم حاد تنفسی در رشتخوار همچنان رو به افزایش است.

به گزارش چهل ماه نیوز، دکتر اشترایه مدیر شبکه بهداشت و درمان رشتخوار در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: نیازمند همکاری همه جانبه شهروندان و سازمان ها در کنترل بیماری کرونا هستیم، طی دو هفته اخیر آمار مبتلایان به بیماری کویید ۱۹ در رشتخوار روند صعودی و نگران‌کننده‌ای در پیش گرفته و بستری شدن بیماران با علائم حاد تنفسی در رشتخوار همچنان رو به افزایش است.

وی با تاکید بر اینکه در شرایط کنونی رشتخوار در وضعیت قرمز و پرخطر بیماری کرونا قرار دارد، با درخواست از شهروندان، اظهار داشت: همچنان تاکید و توصیه کارشناسان شبکه بهداشت بر استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری احتماعی و  رعایت مسائل بهداشتی فردی است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان رشتخوار در ادامه با تاکید بر لزوم استفاده سازمان ها از تجارب آموخته شده، مقابله با بیماری کووید-۱۹ برای مقابله با بحران ها گفت: تمام ارگان ها و سازمان ها نیز باید آمادگی لازم را برای مقابله با بحران‌ها داشته باشند.

اشترایه افزود: شبکه بهداشت و درمان شهرستان رشتخوار در حال حاضر با تمام توان در حال مقابله با اپیدمی کرونا است.

وی یادآور شد: کلیه سازمان‌ها باید از تجارب آموخته شده در بحران کرونا برای مقابله با سایر بحران ها استفاده نمایند، تا دچار سردرگمی نشوند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
وضعیت فوق قرمز بیماری کرونا در رشتخوار/ افزایش مبتالایان به کرونا در رشتخوار نگران کننده است برداشت ۲۰ هزار تن گندم در رشتخوار مهمترین رسالت شورای نگهبان پاسداری و حراست از اسلامیت و جمهوریت نظام است «تعرض به یک زن» باند «امیر آلمانی» را لو داد/ اعضای این باند چرا به اعدام محکوم شدند؟ بازداشت ۵ نفر به دلیل تدارک عروسی در رشتخوار شبکه شاد، مهمان اوقات فراغت ۷۰۰ دانش آموز رشتخواری در تابستان عفاف و حجاب گران‌بها‌ترین سرمایه برای کسب امنیت اجتماعی است عفاف و حجاب سدی محکمی در مقابل تهاجم فرهنگی دشمن است/ رشتخوار نیازمند پارک مخصوص بانوان جهت گذران اوقات فراغت بانوان است مادر شهید احمدی مهمان فرزند شهیدش شد مرحله دوم مرمت مسجد تاریخی وکیل در رشتخوار در حال اتمام است رشتخوار به وضعیت قرمز کرونایی بازگشت/ محدودیت‌های شدید بهداشتی در رشتخوار اجرا می‌شود مسیر «جنگل» رشتخوار در حد جاده روستایی است