بدون نظر
 
رئیس اداره تبلیغات اسلامی رشتخوار:
حوزه علمیه سنگر تبلیغی، فرهنگی جامعه است/ مهلت ثبت‌نام در مراکز حوزه علمیه تا ۶ تیرماه ادامه دارد
تاریخ انتشار : ۰۱ تیر ۱۳۹۹ در ۱۰:۲۱
 
رئیس اداره تبلیغات اسلامی رشتخوار، گفت: ایام کنونی ایام ثبت‌نام در مدارس علمیه است، این سنگرهای تبلیغی، فرهنگی را باید ما و نسل ما امروز پر کنند، چراکه ما نسبت به این نظام و انقلاب مدیون خواهیم بود.

به گزارش چهل ماه نیوز، حجت الاسلام حسین علی اذرشیب رئیس اداره تبلیغات اسلامی رشتخوار با گرامیداشت یکم تیرماه سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی، گفت: سازمان تبلیغات اسلامی با صدور فرمان امام خمینی (ره) در یک تیرماه نامگذاری شد، این روز را به محضر جهادگران عرصه فرهنگ و تبلیغ کسانی که امروزه با این همه مشکلات در حوزه فرهنگ در خط مقدم قرار گرفتند، تا از مبانی اسلام و انقلاب دفاع کنند، تبریک می‌گوییم.

وی در ادامه افزود: شهرستان رشتخوار با جمعیت۶۳ هزار نفر و جامعه دانش آموزی ۱۲ هزار ۵۰۰ نفری از جامعه ۲۳ نفری روحانیون در بحث کار فرهنگی برخودار است، این میزان نیرو کمی کار را سنگین می کند اما چون این را روحانیون از ابتدا وظیفه زاتی و انقلابی خود دانستند نهایت سعی و تلاش را داشته اند که در این باب هیچ کوتاهی نداشته باشند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی رشتخوار در ادامه یادآور شد: ایام ثبت نام مدارس علمیه است، این سنگرهای تبلیغی فرهنگی باید ما و اولاد ما و نسل ما پر کند، چون ما نسبت به این نظام و انقلاب مدیون خواهیم بود.

وی با اشاره به فرمایشات رهبر کبیر انقلاب اسلامی گفت:  جمله معروف رهبر کبیر انقلاب اسلامی که  سربازان من در گهواره ها هستند، امروز این پیام امام خصوصا برای جامعه جوان و نوجوان ما تکلیف اور است، ما باید نگاه بالاتری داشته باشیم که دست پرورده هایی را همچون مکتب امام شهید سردار حاج قاسم سلیمانی تربیت دهیم.

حجت الاسلام آذرشیب در ادامه، گفت: ۲۳ نیرو روحانی، ۶ خانه قرآنی، ۱۱۴ هیئت مذهبی و ۲ کانون فرهنگی در حوزه خواهران در رشتخوار در حال فعالیت هستند که امیدواریم این جمعیت را در تمام زمینه ها خصوصا در بحث نیرو سازی برای حوزه های علمیه با نهایت همکاری افزایش دهیم.

وی در پایان با درخواست از ثبت نام نوجوانان و جوانان در مدارس حوزه علمیه چمن اباد گفت: ۶ تیرماه آخرین مهلت ثبت نام برای حوزه های علمیه است تمامی عزیزان نهایت همکاری را در این زمینه داشته باشند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
حوزه علمیه سنگر تبلیغی، فرهنگی جامعه است/ مهلت ثبت‌نام در مراکز حوزه علمیه تا ۶ تیرماه ادامه دارد امنیت و معیشت؛ دو خواسته مهم مردم کردستان کرد کُشی؛ رسم جنایتکاران پژاک فرار از ارتفاعات آلانه و حاجی عمران در پی حملات دو روز گذشته سپاه آمریکا تنها به دنبال نام ایالت متحده است، هیچ اتحادی بین آنها وجود ندارد سوگواری مردم رشتخوار در سالروز شهادت صادق آل محمد (ع) لاشه‌های مرغ رها سازی شده در اطراف شهر رشتخوار به صورت بهداشتی معدوم سازی شد مرکز علمی کاربردی سحرخیز دانشجو می‌پذیرد درآمد ۱۵ میلیونی با کشت گندم دیم توسط جوانان بسیجی در رشتخوار رشتخوار جزو ۵ شهرستان برتر در حوزه فعالیت معین‌های اقتصادی تغافل از رفع وابستگی در فضای مجازی، تهدید استقلال کشور است/ پرچم داری نهضت تولیدمحتوای بومی و سواد آموزی رسانه ای توسط بسیج مشارکت خیران خارجی در تامین جهیزیه و اطعام نیازمند در رشتخوار