بدون نظر
 
مدیر آموزش و پرورش رشتخوار خبر داد؛
اجرای طرح مدرسه پویا در یکی از مدارس عشایری رشتخوار برای اولین بار در کشور
تاریخ انتشار : ۰۵ تیر ۱۳۹۹ در ۱۳:۱۲
 
ذباح مدیر آموزش و پرورش رشتخوار، گفت: به منظور کمک به شاداب سازی فضای مدارس عشایری برای اولین بار طرح مدرسه پویا در یکی از مدارس عشایری شهرستان رشتخوار اجرا شد.

محمود ذباح مدیر آموزش و پرورش رشتخوار در گفت و گو با چهل ماه نیوز؛ گفت: به همت مجموعه آموزش و پرورش شهرستان رشتخوار و به منظور کمک به شاداب سازی فضای مدارس عشایری برای اولین بار طرح مدرسه پویا در یکی از مدارس عشایری شهرستان رشتخوار اجرا شد.

وی در ادامه این مطلب، یادآور شد: این طرح با اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیون ریال که ۵۰ درصد آن از طریق کمک های معاونت تربیت بدنی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی و کمک ۵۰ درصدی  خیرین تامین و اجرا شده است.

ذباح در ادامه گفت: در این طرح تلاش می‌شود با متناسب سازی فضای حیاط مدارس و کلاس ها از طریق رنگ آمیزی نصب وسایل کم هزینه و بی خطر فضای شادی را برای انجام فعالیت های بدنی توأم با یادگیری برای دانش آموزان فراهم آورند، اجرای این طرح در یک مدرسه عشایری برای اولین مرتبه در شهرستان رشتخوار، انجام شده است.

وی از حمایت های مدیر کل آموزش و پرورش و معاونت های آموزش ابتدایی و تربیت بدنی این اداره در کمک به اجرای این این طرح قدر دانی کرد.

لازم به یاد آوری است که در شهرستان رشتخوار ۱۴ مدرسه عشایری وجود دارد که ۷۴۰ دانش آموز در آن مشغول به تحصیل می‌باشند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اجرای طرح مدرسه پویا در یکی از مدارس عشایری رشتخوار برای اولین بار در کشور کشت ۲۵۰۰ هکتاری پنبه در مزارع رشتخوار برخورد با رانت‌خواران و دانه‌درشت‌ها مردم را به توسعه عدالت امیدوار کرد/ مجلس انقلابی از اقدامات امیدبخش قوه قضائیه حمایت می‌کند طرح المان شهدای گمنام در رشتخوار هنوز اجرایی نشده است شناسایی و برخورد با ۵ واحد متخلف آرایشگری در رشتخوار حوزه علمیه سنگر تبلیغی، فرهنگی جامعه است/ مهلت ثبت‌نام در مراکز حوزه علمیه تا ۶ تیرماه ادامه دارد امنیت و معیشت؛ دو خواسته مهم مردم کردستان کرد کُشی؛ رسم جنایتکاران پژاک فرار از ارتفاعات آلانه و حاجی عمران در پی حملات دو روز گذشته سپاه آمریکا تنها به دنبال نام ایالت متحده است، هیچ اتحادی بین آنها وجود ندارد سوگواری مردم رشتخوار در سالروز شهادت صادق آل محمد (ع) لاشه‌های مرغ رها سازی شده در اطراف شهر رشتخوار به صورت بهداشتی معدوم سازی شد