بدون نظر
 
فرماندار رشتخوار خبر داد؛
رشتخوار جزو ۵ شهرستان برتر در حوزه فعالیت معین‌های اقتصادی
تاریخ انتشار : ۲۲ خرداد ۱۳۹۹ در ۱۱:۴۱
 
رشتخوار_فرماندار رشتخوار با تاکید بر اینکه رشتخوار در بین ۵ شهرستان برتر در حوزه فعالیت معین‌های اقتصادی قرار دارد، گفت:‌ برای حفظ این جایگاه همه اضلاع مثلث توسعه اقتصادی و فرهنگی باید تلاش و پشتکار خود را همچنان با قوت ادامه دهند.
به گزارش چهل ماه نیوز، خالقداد عرب فرماندار رشتخوار در گفت و گو با خبرنگار ما، با اشاره به روند افزایشی ایجاد اشتغال در رشتخوار، در رابطه با فعالیت معین‌های اقتصادی در این شهرستان، گفت: با توجه به رویکرد خوب معین های اقتصادی و برنامه ریزی های صورت گرفته در حوزه اشتغال وضعیت بیکاری در رشتخوار در حال کاهش چشمگیری است.

وی با تاکید بر اینکه اشتغال ارتباط مستقیم در کاهش آسیب های اجتماعی و امنیت موجود در سطح جامعه دارد، افزود: ایجاد اشتغال و کارفرینی می تواند به میزان زیادی از آسیب های اجتماعی در سطح شهرستان بکاهد.

وی در ادامه از پیش بینی راه‌اندازی ۱۰۰ فعالیت اقتصادی و کسب کار از جمله کوچک، متوسط و بزرگ در رشتخوار خبر داد و گفت: ۲۱۸۲ فرصت شغلی برای شهرستان رشتخوار پیش‌بینی شده است.

عرب با تاکید بر اینکه رشتخوار در بین ۵ شهرستان برتر در حوزه فعالیت معین‌های اقتصادی قرار دارد، افزود:‌ برای حفظ این جایگاه همه اضلاع مثلث توسعه اقتصادی و فرهنگی باید تلاش و پشتکار خود را همچنان با قوت ادامه دهند.

وی در ادامه گفت: تاکنون‌ ۴۵ صندوق خرد روستایی با تسهیلات ۱ میلیاردی از بانک انصار تشکیل و ۳۴ تفاهم نامه سرمایه گذاری به ارزش ۳۳۱ میلیارد نیز منعقد شده است.

خالقداد عرب به همکاری بنیاد برکت در تحت پوشش قرار دادن ۷ روستا در این شهرستان اشاره کرد و افزود:‌ ما برای تامین آب صنایع نیز با مشکل مواجه هستیم و درخواست مساعدت در این زمینه را داریم.

مجتمع سنگ آهن سنگان خواف و کانون کارآفرینان خورشید به عنوان معین‌های اقتصادی در رشتخوار هم اکنون در حال فعالیت هستند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
رشتخوار جزو ۵ شهرستان برتر در حوزه فعالیت معین‌های اقتصادی تغافل از رفع وابستگی در فضای مجازی، تهدید استقلال کشور است/ پرچم داری نهضت تولیدمحتوای بومی و سواد آموزی رسانه ای توسط بسیج مشارکت خیران خارجی در تامین جهیزیه و اطعام نیازمند در رشتخوار کم آبی و عطش روستاهای رشتخوار ادامه رزمایش کمک مومنانه با توزیع ۶۲ سری جهزیه در رشتخوار+ تصاویر ۶۲ سری جهیزیه بین نوعروسان نیازمند در رشتخوار توزیع شد پویش نقاشی ” امام و بچه ها ” در رشتخوار + تصاویر بزک‌کنندگان آمریکا امروز نمی توانند سر خود را بلند کنند/ امام(ره) انسانی تحول‌خواه و تحول آفرین بود مصاحبه مردمی به مناسبت رحلت امام حمینی(ره) رشتخوار برگزاری مراسم سالروز جانسوز رحلت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی در رشتخوار اعتبار امام(ره) باعث بیمه شدن انقلاب شکوهمند اسلامی شد گندم‌کاران از سیلوی گندم در رشتخوار حمایت کنند/ ۲۵ درصد افزایش کرایه بار کشاورزان به سیلو گندم در رشتخوار پرداخت می‌شود