بدون نظر
 
فرماندار رشتخوار خبر داد؛
رشتخوار جزو ۵ شهرستان برتر در حوزه فعالیت معین‌های اقتصادی
تاریخ انتشار : ۲۲ خرداد ۱۳۹۹ در ۱۱:۴۱
 
رشتخوار_فرماندار رشتخوار با تاکید بر اینکه رشتخوار در بین ۵ شهرستان برتر در حوزه فعالیت معین‌های اقتصادی قرار دارد، گفت:‌ برای حفظ این جایگاه همه اضلاع مثلث توسعه اقتصادی و فرهنگی باید تلاش و پشتکار خود را همچنان با قوت ادامه دهند.
به گزارش چهل ماه نیوز، خالقداد عرب فرماندار رشتخوار در گفت و گو با خبرنگار ما، با اشاره به روند افزایشی ایجاد اشتغال در رشتخوار، در رابطه با فعالیت معین‌های اقتصادی در این شهرستان، گفت: با توجه به رویکرد خوب معین های اقتصادی و برنامه ریزی های صورت گرفته در حوزه اشتغال وضعیت بیکاری در رشتخوار در حال کاهش چشمگیری است.

وی با تاکید بر اینکه اشتغال ارتباط مستقیم در کاهش آسیب های اجتماعی و امنیت موجود در سطح جامعه دارد، افزود: ایجاد اشتغال و کارفرینی می تواند به میزان زیادی از آسیب های اجتماعی در سطح شهرستان بکاهد.وی در ادامه از پیش بینی راه‌اندازی ۱۰۰ فعالیت اقتصادی و کسب کار از جمله کوچک، متوسط و بزرگ در رشتخوار خبر داد و گفت: ۲۱۸۲ فرصت شغلی برای شهرستان رشتخوار پیش‌بینی شده است.

عرب با تاکید بر اینکه رشتخوار در بین ۵ شهرستان برتر در حوزه فعالیت معین‌های اقتصادی قرار دارد، افزود:‌ برای حفظ این جایگاه همه اضلاع مثلث توسعه اقتصادی و فرهنگی باید تلاش و پشتکار خود را همچنان با قوت ادامه دهند.

وی در ادامه گفت: تاکنون‌ ۴۵ صندوق خرد روستایی با تسهیلات ۱ میلیاردی از بانک انصار تشکیل و ۳۴ تفاهم نامه سرمایه گذاری به ارزش ۳۳۱ میلیارد نیز منعقد شده است.

خالقداد عرب به همکاری بنیاد برکت در تحت پوشش قرار دادن ۷ روستا در این شهرستان اشاره کرد و افزود:‌ ما برای تامین آب صنایع نیز با مشکل مواجه هستیم و درخواست مساعدت در این زمینه را داریم.

مجتمع سنگ آهن سنگان خواف و کانون کارآفرینان خورشید به عنوان معین‌های اقتصادی در رشتخوار هم اکنون در حال فعالیت هستند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
۲ هزار پرس غذای گرم بین محرومین در رشتخوار توزیع می‌شود برنامه‌های عید سعید غدیر خم در رشتخوار+ تصاویر احداث ٧ پروژه آموزشی، پرورشی با اعتبار ۶٠ میلیارد ریال در رشتخوار کشت کنجد “ناشکوفا” برای اولین بار در رشتخوار هنرمندان در جهت تقویت اجرای طرح کمک مومنانه تلاش کنند دستگیری شکارچی سابقه دار در طبیعت رشتخوار ذبح بیش از ۵۵ راس دام به نیت سلامتی مدافعین سلامت در رشتخوار مشاهده گونه کمیاب سمور سنگی در رشتخوار رفتار دولت نژادپرست آمریکا را محکوم و از حرکت مردم حمایت می‌کنیم غرق شدن جوان ۱۹ ساله رشتخواری در استخر ذخیره آب کشاورزی اهدای ۹ شی تاریخی به خانه موزه قرائى در رشتخوار +تصاویر کشت هندوانه دیم معجزه‌ای در دل مزارع کشاورزی رشتخوار