بدون نظر
 
فرماندار رشتخوار خبر داد؛
پیش بینی برداشت ۳۰هزار تن غلات در رشتخوار/ ۲۲ میلیون متر مکعب آب در سد شهید یعقوبی رشتخوار ذخیره شده است
تاریخ انتشار : ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۱۴:۵۳
 
خالقداد عرب گفت: با توجه به بارندگی های خوب چند وقت اخیر ثبت غریب به 300 میلی متر بارندگی در 50 ساله اخیر در رشتخوار بی سابقه بوده است، پیش بینی می‌شود بیش از 30 هزار تن غلات از مزارع این شهرستان برداشت محصول داشته باشیم.

به گزارش چهل ماه نیوز، خالقداد عرب فرماندار رشتخوار صبح امروز در اولین جلسه شواری اداری این شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری رشتخوار، با تقدیر از زحمات صورت گرفته طی مراحل مختلف رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه در رشتخوار، گفت: تا کنون بیش از ۱ میلیارد ۲۰۰ میلیون تومان در بحث رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه در مناطق مختلف این شهرستان به محرومین و نیازمندان کمک شده است.

وی در ادامه در رابطه با شعار سال جهش تولید گفت: یکی از مشکلات ما در حوزه شهرستان رشتخوار بحث ایجاد اشتغال و راه اندازی مجتمع های فولادی است، که امیدواریم با تمام مشکلات و دغدغه های موجود هر چه زودتر موانع این مشکلات برطرف شود، چرا که روان سازی و رفع مشکلات باعث ماندگاری و مهاجرت معکوس به شهرستان خواهد شد.

وی همچنین با اشاره به مطالبات دیرینه مردم رشتخوار در رابطه با مشکلات محور جاده ای رشتخوار تربت حیدریه برطرف شدن مشکلات جاده ای  راخواسته به حق مردم دانست و عنوان کرد: امیدواریم هر چه وزدتر شاهد به نتیجه رسیدن حل مشکلات و موانع جاده ای هم در مسیر رشتخوار تربت حیدریه و هم بحث روکش آسفالت در محور جنگل باشیم.

قیر پاشی مسیر کمربندی شهر رشتخوار تا پایان هفته

عرب در رابطه با مشکل کمربندی شهر رشتخوار و مشکلات ایجاد شده برای ساکنین در محدوده کمربندی فعلی شهر گفت: با قول های گرفته شده بحث قیر پاشی مسیر جهت جلوگیری از گرد و خاک و مشکلات پیش امده برای شهروندان در محدوده کمربندی فعلی تا آخر این هفته انجام خواهد شد. ادامه این پروزه هم که دغدغه ما هست به زودی انجام خواهد شد.

ثبت ۳۰۰ میلی متر بارندگی طی چند ماه اخیر/ پیش بینی برداشت ۳۰ هزار تن غلات در رشتخوار

فرماندار رشتخوار با اشاره به بارندگی های خوب چند وقت اخیر در این شهرستان گفت: غریب بر ۳۰۰ میلی متر بارندگی در ۵۰ ساله اخیر بی سابقه بوده است، که در میزان برداشت غلات ما غریب بر ۳۰ هزار تن برآورد شده است، که شامل اغلام گندم، جو، کلزا و … را داشته ایم.

ذخیره سازی ۲۲ میلیون متر مکعب آب در سد شهید یعقوبی رشتخوار

وی در پایان در تکمیل مطالب خود، افزود: غریب ۲۲ میلیون متر مکعب آب پشت سد شهید یعقوبی انباشته شده است که انشالله با برنامه ریزی صورت گرفته بخشی عمد های از مشکلات کشاورزان و زعفرانکاران طی امسال برطرف خواهد شد.

انتهای یپام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
راه اندازی مراحل اولیه بخش دیالیز بیمارستان حضرت زهرا(س) در رشتخوار به زودی پیش بینی برداشت ۳۰هزار تن غلات در رشتخوار/ ۲۲ میلیون متر مکعب آب در سد شهید یعقوبی رشتخوار ذخیره شده است پرداخت مطالبات زعفرانکاران نیازمند توجه جدی مسئولان است توزیع ۶۰۰ سبد معیشتی، اهدایی ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در رشتخوار طنین نوای ” بک یا الله ” در سومین شب از لیالی قدر در رشتخوار+ تصاویر روز نكبت بار صهيونيستها در فضاي مجازي همزمان با “يوم النكبة” فعالیت بزرگترین واحد تولیدی شیر و گوشت قرمز استان در رشتخوار/ روزانه ۲۳ تن شیر در رشتخوار تولید می‌شود دومین شب از لیالی قدر در رشتخوار برگزاری مراسم معنوی اولین شب از لیالی قدر در رشتخوار+ تصاویر مشاهده موجودی با عمر ۳۰۰ میلیون ساله در رشتخوار کاشت ۱۳ هکتاری یونجه برای اولین بار در رشتخوار آغاز فصل پشم چینی گوسفندان در رشتخوار+ تصاویر