بدون نظر
 
نماینده باشگاه کشاورزان شهرستان رشتخوار:
پرداخت مطالبات زعفرانکاران نیازمند توجه جدی مسئولان است
تاریخ انتشار : ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۱۲:۱۳
 
حسن غلامی گفت: با توجه به اینکه تنها درآمد مردم روستاهای رشتخوار خصوصا بخش مرکزی از زعفران می باشد تاخیر ۱۵۰ روز در پرداخت مطالبات زعفرانکارن نیازمند پیگیری جدی مسئولان است.

 

به گزارش چهل ماه نیوز،حسن غلامی نماینده باشگاه کشاورزان شهرستان رشتخوار با گلایه از روند پرداخت مطالبات کشاورزان در طرح خرید حمایتی، گفت: با توجه به اینکه تنها درآمد مردم روستاهای رشتخوار خصوصا بخش مرکزی از منابع زعفران می باشد و تا کنون بیش از ۱۵۰ روز از تحویل زعفران به اتحادیه تعاون روستایی می‌گذرد متاسفانه واریز قسط اول بهای محصول قطره چکانی است، این موضوع نیازمند پیگیری جدی مسئولان است .

وی در ادامه افزود: اجرای طرح حمایتی خرید توافقی زعفران به نفع کشاورزان است؛ ما از مسئولان در جهت اجرای این طرح قدردانی می کنیم، اما نحوه اجرای طرح اگر با مدیریت بهتری نسبت به پرداخت بهای محصول به کشاورزان دنبال شود بسیار مطلوب تر خواهد بود.

غلامی گفت: کشاورزان این منطقه تا نیاز نداشته باشند محصول خود را به بازار نمیبرند و کشاورزانی که محصول خود را تحویل اداره تعاون روستای داده اند مطمئنا به پولشان نیاز داشته اند.

نماینده باشگاه کشاورزان جوان روستایی شهرستان گفت: با توجه به اینکه چندین ماه از خرید زعفران کشاورزان در رشتخوار گذشته است، اما مردم همچنان منتظر دریافت بهای محصول خود هستند، تا با استفاده از آن بتوانند بدهی‌های معوقشان را پرداخت کنند.

وی در پایان، افزود: شغل اکثر مردم روستاهای شهرستان کشاورزی است و محصول زعفران جز مهم ترین محصصولات کشت شده در بخش مرکزی رشتخوار می‌باشد در حال حاضر اکثر کشاورزان در طرح خرید حمایتی زعفران امسال زعفران خشک خود را تحویل اداره تعاون روستایی داده اند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
پرداخت مطالبات زعفرانکاران نیازمند توجه جدی مسئولان است توزیع ۶۰۰ سبد معیشتی، اهدایی ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در رشتخوار طنین نوای ” بک یا الله ” در سومین شب از لیالی قدر در رشتخوار+ تصاویر روز نكبت بار صهيونيستها در فضاي مجازي همزمان با “يوم النكبة” فعالیت بزرگترین واحد تولیدی شیر و گوشت قرمز استان در رشتخوار/ روزانه ۲۳ تن شیر در رشتخوار تولید می‌شود دومین شب از لیالی قدر در رشتخوار برگزاری مراسم معنوی اولین شب از لیالی قدر در رشتخوار+ تصاویر مشاهده موجودی با عمر ۳۰۰ میلیون ساله در رشتخوار کاشت ۱۳ هکتاری یونجه برای اولین بار در رشتخوار آغاز فصل پشم چینی گوسفندان در رشتخوار+ تصاویر سومین مرحله رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه در رشتخوار+ تصاویر توزیع ۱۶۰۰ بسته معیشتی بین محرومین و افراد دچار آسیب از ویروس کرونا در رشتخوار